Zrecenzowano: 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się z partnem na weekend poza miastem. Obsługa od wejścia pozytywnie nas zaskoczyła, ciepło i domowa atmosfera aż biła, pomocni na każdym kroku. Poziom czystości również nas zaskoczył! Odpoczelismy, zjedliśmy za wsze czasy, restauracja na najwyższym poziomie! Wszystko tutaj jest magiczne, czuje, że to miejsce, do którego będę wracać w każdej wolnej chwili!

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, cysiowa
Zrecenzowano: 30 października 2018 z urządzeń przenośnych

Na Akademię Kruszków trafiłem przypadkiem. Niekoniecznie chciałem walczyć rano z korkami we Wrocławiu.
Ważna sprawa w poniedziałki restauracja jest nieczynna !!! Niezależnie od tego przygotowano dla mnie pierogi ruskie (smaczne) a wieczorem deskę serów i wędlin (b. Smaczne). Śniadanie rano po raz kolejny na plus !!!
Świetne miejsce. Czyste, przyjemne i funkcjonalne pokoje, malutka, ale funkcjonalna sauna (sucha + parowa), no i Klub !!! Musicie zobaczyć go sami.
Wrócę tu jeszcze :)

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Sieg_RZ
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Tak nie daleko od Wrocławia, ukryte na końcu małej wioski jest miejsce pełne spokoju i pozytywnej atmosfery - Akademia Kuraszków. Jedzenie zasługuje na medal pięknie podane, zadbane o każdy szczegół. Karta win bardzo ciekawa, koneser wina się tu odnajdzie. A obsługa, tak pomocna i chcąca, że człowiek czuje się przez nich zaopiekowany. Polecam na wyjazdy by się odciąć od problemów, by zrobić detoks od szybkości świata.

Dziękujemy, szekla77
Zrecenzowano: 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu pierwszy raz, zachęceni opiniami znajomych. Jednak ... lekkie rozczarowanie, moze za duzo oczekiwalismy. Nie było czerwonego wytrawnego wina, potem okazało się, ze nie ma zadnego czerwonego (chociaz na dole piwniczka z winem). Kelner chyba dopiero się uczy, o podaniu napojów trzeba mu bylo przypomniec. Ale okolica ladna i z potencjalem.

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 1 lipca 2018

Pięknie położony obiekt z wysublimowanym wnętrzem. Do dyspozycji: jazda konna, tenis, rowery, hala do gry w koszykówkę, bliskość pola golfowego. Świetne miejsce dla aktywnych. Doskonała kuchnia w hotelowej restauracji. Unikatowe miejsce. Bardzo polecam!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, ZENO56