Laskowa
Zrecenzowano: 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten Dom Weselny!!! Przemiła obsługa, która od początku wesela była bardzo pomocna! Szybko i sprawnie szło wydawanie posiłków, które były przepyszne! Duze porcje, pieknie podane, ale przede wszystkim smaczne! Goście byli z Małopolski i z Wielkopolski i każdy był zadowolony! Pan Menager pomagał przy fajerwerkach oraz zimnych ogniach więc poszło bardzo sprawnie! Panie kelnerki także dbały o każdy szczegół, nawet żeby Pani Młoda miała ciągle ciepła kawę Odgrzewano dla nas potrawy,które już dawno wyszły, ale Państwo Młodzi przegapili sala przesluczna , z pięknym widokiem i zachowana w czystości całą imprezę, także w toaletach.
Reasumując bardzo polecamy!!
Paulina&Karol