“"Niebo w gębie"!”
Gęś W Dymie — recenzja

Gęś W Dymie
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Laskowa)
Opis: restauracja typu slow food z wlasną ekologiczną hodowlą ptactwa zagrodowego ,rekomendowana jako jedna z 30 w kraju przez Slow Food Polska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W tej restauracji jadłam kilka razy i zawsze dochodzę do wniosku, że są to najlepsze dania jakie kiedykolwiek jadłam. Do tego serwowane są wspaniałe wina lub cydr. Pani Kasia zawsze dobrze doradzi...
Świeżość składników idealna i smak nie do odtworzenia. Uwielbiam!
Tylko tam jestem pewna próbując owoców morza lub np. ślimaków.
Polecam wszystkim którzy się zastanawiają czy warto odwiedzić Gęś.

Dziękujemy, GosiaR m

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona opiniami znajomych oraz programem telewizyjnym Sztuka miesa T.Jakubiak musiałam odwiedzić to miejsce .
Wybrałam się razem z mężem na niedzielny obiad zjedliśmy rewelacyjny tatar wołowy , mega fajne ślimaki pss to sztandarowe danie restauracji... Na danie główne dostaliśmy obłędny comber jagnięcy miękki i soczysty, a mąż zamówił polędwice wysmażona w punkt medium rare. Jedzenie pyszne , miła obsługa plus bardzo fajna karta win dużo regionalnych polecam Grodek nad Dunajcem

Dziękujemy, basiam611
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Do Gęsi wybierałam się od dawna. Nawiedzona opiniami znajomych. Wyobraźnia podpowiadała mi, że musi to być klimatyczne , jedyne w swoim rodzaju -smaku miejsce na mapie Polski , no południowej Polski. Ciekawość podsycała konieczność o wiele wcześniejszej rezerwacji a także zapewnienia o własnej produkcji, za ścianą , wszystkich składników potraw no i wyprawa do dalekiej Laskowej.
A rzeczywistość?
Oczekiwałam lokalnej, wiejskiej, przaśnej atmosfery a tu nic takiego.
Na pytanie z jakiej mąki chleb zdziwienie , że to mnie interesuje.
Wymyślność naczyń do serwowanych dań to jakieś kuriozum...
Rzeczywiście jagnięcina była jak trzeba, soczysta z kosteczką. Za to podane do niej ziemniaczki jak w barze , bez smaku i zapachu.
Wino lokalne godne pochwały a ziołowa herbatka to po prostu gałązka mięty i melisy , proste ale aż za proste.
Innych grzechów :) -dań nie pamiętam to znaczy , że niczym szczególnym się nie zapisały w pamięci. Wszystko w dość niewielkich ilościach ale 5 kureczek w sosie grzybowym w sezonie ich urodzaju? Nikt nie chce się objadać ale smakować i delektować ale bez przesady!
Dania podawane dla 4 osób w odstępach kilkunastu minut, niemiło pałaszować jak inni mają puste talerze.
No i ceny. Czy muszą być wyższe niż w Gironie u Braci Roca?
Uwaga! Płatne tylko gotówką, a najbliższy bankomat daleko, oj daleko.

2  Dziękujemy, iwona b
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Trudno nazwać ten lokal nazwać restauracją. Możliwość zjedzenia posiłku tylko po dokonanej rezerwacji. Ten obiekt nie jest dostępny, gdy takich rezerwacji nie ma. Informacja o rezerwacji jest nieczytelna na stronie obiektu, a godziny otwarcia są fikcją.

1  Dziękujemy, 853claudiaw
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce gdzie można zjeść dania najwyższej jakości zarówno pod względem składników jak ich kompozycji, dla pewności najlepiej zarezerwować miejsce wcześniej. Nie ma menu dla dzieci ale obsługa może pomóc zorganizować przyjazne dzieciom dodatki. Przed wejściem trawnik z małą zjeżdżalnią dla maluchów, zajął nasze dzieci przez dobrą godzinę.

Dziękujemy, Piotr K

Gęś W Dymie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jurków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Gęś W Dymie? Podziel się wrażeniami!