“Najlepsza Karczma w okolicy”
Karczma Makowiec — recenzja

Karczma Makowiec
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Makowiec)
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo miła obsługa, wnętrze klimatyczne. Na przystawkę za darmo chleb ze smalcem. Zamówione dania rosół dla córeczki która zjadła prawie całą miseczkę był bardzo dobry, domowy. Sam zamówiłem placek ziemniaczany z gulaszem oceniam też na smaczny. Żona jadła kaczkę i powiedziała, że palce lizać. Mega porcje, nie wyszliśmy głodni. POLECAM!!!!!!

Dziękujemy, jan r

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo,naprawdę bardzo długi czas oczekiwania na posiłek.Kelnerka bardzo pomocna i życzliwa.Placek ziemniaczany chrupiący,dania skacze.

Dziękujemy, Pioneer717006
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Dzisiejsza wizyta 11.08.2019r około godzi 14.00 nieudana. Dania zamówione ( placki ziemniaczane z poledwiczkami w sosie) niejadalne, przesolone. Po sprobowaniu dania zwrocilismy kelnerce uwage, ze danie jest niejadalne. Kelnerka oraz kierownik zmiany nie uwzglednili naszej reklamacji twierdzac ze danie jest wporzadku oraz ze zostalo zgloszone za pozno. Niestety nie zastalismy w restauracji wlasciciela. Kierownik zmiany kazal uregulowac za niezjedzone dania. My zlozylismy pisemna reklamacje w obecnosci kierownika. Zaplacilismy rachunek. Czekamy na odpowiedz od wlasciciela. Mam nadzieje ze chociaz wlascicielowi bedzie wstyd,ze kazano nam zaplacic za niezjedzone, przesolone danie.

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Jak w tytule początek karczmy super. Bardzo dobre jedzenie. Dzisiaj dostaliśmy ćtape (bloto) zamiast placków ziemniaczanych oraz sól z sosem zamiast sosu z mala iloscia soli. Do tego obsługa wmawia ze zjedzone zostało pól posiłku a nawet nie zjedliśmy 1 z 6 placków (na stwierdzenie że przecież mają kamery i niech sprawdza, pseudo kierownik zmiany twierdził że nie ma dostepu).
Właściciel kucharza powinien wysłać na kurs "sól to nie wszystko" albo "nie truj solą ludzi".

Dziękujemy, Ja123456789012344566
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Moja pierwsza wuzyta we wskazanym miejscu i muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony mimo poprzednich negatywnych recenzji.
Zamowiliśmy pierogi z serkiem i jagodami - przepyszne - co lepsze dostalismy jednego wiecej niż podane w menu, polędwiczka w sosie grzybowym - trzy duze kawałki -bardzo smaczne, karkówka również soczysta i smaczna. Obsluga bez najmniejszego zarzutu. Polecam!

Dziękujemy, 21pawe_k

Karczma Makowiec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skaryszew, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Karczma Makowiec? Podziel się wrażeniami!