“Wysoki poziom”
Wilanowska No25 — recenzja

Wilanowska No25
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja w nowoczesnym stylu. Jedzenie smaczne i świeże, ładnie podane. Obsługa uprzejma, jedyny zarzut, to ciągle pytania czy wszystko smaczne. Rekordem było 3krotne pytanie w ciągu jednego posiłku. Zupełnie niepotrzebnie. Wystarczy zapytać raz pod koniec spotkania. Jeśli wcześniej okazałoby się, ze coś jest nie tak, goście sami powiedzą.

Dziękujemy, 892katarzynab

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie, piękna restauracja, miła i profesjonalna obsługa. Jest to dal nas odkrycie miesiąca, gdyż nie spodziewaliśmy się tak dobrej restauracji w takim miejscu.

Dziękujemy, AnnaKomus
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo klimatyczny, dobre jedzenie, duży wybór w menu ... Jest jeden minus: cena. Jest strasznie drogo! Chociażby proporcjonalnie, gdyż za małą porcje płacimy ok. 1,5 razy tyle co za normalne! Wciąż polecam, gdyż jakość jest super!

Dziękujemy, lenka_lop
Zrecenzowano 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Wilanowska 25 to restauracja przyjazna rodzinom z dziećmi ale nie tylko. Wspaniałe wnętrza połączone z wyrafinowaną kuchnią na najwyższym poziomie. Menu często zmieniane, produkty sezonowe świetnie skomponowane na talerzu. Polecam z ręką na sercu. Besos.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Kisielo
Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne i fajne miejsce nie ustępujące Warszawskim odpowiednikom . Smaczna i różnorodna kuchnia , miła i profesjonalna obsługa.
Idealne na rodzinny obiad lub kameralną kolację przy lampce wina.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, kobawski

Wilanowska No25 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Piaseczno, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Wilanowska No25? Podziel się wrażeniami!