“Restauracja godna polecenia”

Karaoke - Restaurant "Cozy Corner" in Kazbegi
Nr 1 wśród 26 Restauracje (Stepantsminda)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzonko starannie przygotowane, swiezy jeszcze cieply chlebek. Mila obsluga, profesjonalna obsluga.

Dziękujemy, karlitoeskobar

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny ok, obsługa 3/5 a jeśli chodzi o jedzenie to strasznie przesolone 12 dań. Jedyne co ok to toalety bardzo czyste.

Dziękujemy, 708wojtekk
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Pyszne dania, bardzo dobrze doprawione i szybko podane. Przystępne ceny - obiad z deserem dla dzieci kosztował 65 lari.

2  Dziękujemy, Ania W
Zrecenzowano 19 maja 2019

Do Cozy Corner trafiliśmy pierwszego dnia pobytu w Stepantsmindzie i tak nam się spodobało, że poszliśmy tam też następnego dnia :) Świeży i jeszcze ciepły chlebek do obiadu, to było mistrzostwo. Wino również przepyszne! Do tego niezwykle miły i z dużym poczuciem humoru gospodarz :) Zamówiliśmy dwa gorące dania, chlebek i litr wina, a zapłaciliśmy 57 gel. Serdecznie polecam :)

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 31 października 2018 z urządzeń przenośnych

W Kazbegi jest trochę barów, restauracji ale jakość ich dań nie jest za wysoka. Restauracja Corner jest najlepsza jaką tam znaleźliśmy. Jedzenie jest dobre,chleb ciepły,a i pan gospodarz jest bardzo miły. Polecam te miejsce ,jak żadne inne w tej wiosce.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 63krystiank

Karaoke - Restaurant "Cozy Corner" in Kazbegi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stepantsminda, Mtskheta-Mtianeti Region

Byłeś(-aś) w Karaoke - Restaurant "Cozy Corner" in Kazbegi? Podziel się wrażeniami!