“Miła niespodzianka”
Kazbegi Good Food — recenzja

Kazbegi Good Food
Nr 5 wśród 26 Restauracje (Stepantsminda)

Ciepła, domowa atmosfera, przyjazdy i mówiący po polsku właściciel, a także pyszne jedzenie i gruzińska kawa. Godne polecenia jako miejsce do stołowania się w Stepancmindzie :)

Dziękujemy, K2695YH_ukaszm

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Posiłki były smaczne, dużym zaskoczeniem był pan mówiący po polsku, atmosfera miła. Zamówiliśmy pieczarki z serem, kurczaka z czosnkiem, chinkali, chaczapuri ze szpinakiem, wino i lemoniadę. Wszystko było pyszne.

1  Dziękujemy, aleksandra_0305
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: merabio, Владелец, Kazbegi Good FoodOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

მადლობა

Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajnie że właściciele mówi po polsku. Na dodatek stwarza taki ciepły, domowy klimat. Niestety, kuchnia jest średnia. Na przykład dzień wcześniej jedliśmy sałatkę z orzechami i byliśmy zachwyceni, a tutaj niestety duże rozczarowanie. Zapchać się można, ale bez kulinarnych ekscytacji.

Dziękujemy, Maciek Z
Zrecenzowano 9 stycznia 2019

Poznaliśmy właściciela w sklepie obok, otworzył się przed nami swoim poczuciem humoru, tym samym zaprosił do tej małej stołówki. Wystrój i klimat jak na końcu Gruzji nie mieliśmy zbytnio dużych wymagań, ale atmosfera, jedzenie oraz obsługa... jak u cioci na imieninach :) Prima Sort, Stołowaliśmy się tam przez cały pobyt. Polecam

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i super atmosfera! Polecam każdemu kto odwiedza kazbegi!!! :) panie kucharki są fenomenalne a lepszego jedzenia w kazbegi nie znajdziecie to mogę wam zagwarantować.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, katwiek85

Kazbegi Good Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stepantsminda, Mtskheta-Mtianeti Region

Byłeś(-aś) w Kazbegi Good Food? Podziel się wrażeniami!