Swanetia

To już drugi wyjazd z Mountain Freaks. Jak zawsze dobra organizacja. Super lider Ania Wolska... Przeczytaj więcej

dorotamichalska244
Warszawa, Polska
Kazbek

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019
Dariusz P

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Super zorganizowana wyprawa dzięki przemiłym ludziom. W biurze Mountain Freaks bardzo miłe Panie ( Dominika i Ewa), a przewodnik Jaba najlepszy jakiego mogliśmy sobie wymarzyć (profesjonalista na 100% i wesoły kompan podróży). Super Ludzie i Ekstra przygoda-POLECAM ;)

Dziękujemy, Dariusz P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa S, Właściciel, Mountain FreaksOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy! :)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Od samego początku profesjonalne podejście do klienta,jeszcze podczas pobytu w kraju dostałem wyczerpujące informacje na temat swojej wyprawy. Na miejscu, w biurze MOUNTAIN FREAKS przyjazna i miła atmosfera. Podczas mojej przygody z Kazbekiem przewodnik na każdym kroku dbał o bezpieczeństwo całej ekipy wyprawowej. Warto skorzystac z wachlarza ofert MOUNTAIN FREAKS. Osobiscie jeszcze do Nich wrócę.

Dziękujemy, Andrzej17011980
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Trekking świetnie zorganizowany, każdy kto potrzebuje tego typu wypoczynku na pewno może odpocząć, nacieszyć oczy widokami a do tego pozytywnie się zmęczyć.

Dziękujemy, ogrodnikmonika
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa S, Właściciel, Mountain FreaksOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Na początku miałam mieszane uczucia. W ciągu pierwszych dwóch dni widocznym było, że Panie przewodnik nie znają szlaku. Organizacja w tym aspekcie kulała. W ciągu kolejnych dni sytuacja uległa poprawie. Trzeba przyznać, że transport i noclegi były zorganizowane bardzo dobrze. Czułam się też bezpiecznie w trakcie akcji szczytowej dzięki opiece gruzińskich przewodników.

Dziękujemy, agatamat1992
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Jeśli szukasz prawdziwej przygody z dala od luksusów cywilizacji, gdzie mgły poranne zaglądają Ci do namiotu rozbitego na pasterskiej łące pomiędzy skalistymi szczytami, jeśli poranne poszukiwanie miejsca na toaletę jest dla Ciebie wyzwaniem to koniecznie musisz wybrać się na trekking po Tuszeti oraz Chewsureti razem z Mountain Freaks.
Zdecydowanie warto!
Polecam!

Dziękujemy, Witek W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa S, Właściciel, Mountain FreaksOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Dziękujemy! :)