Zapisz

Zrecenzowano: 15 października 2017
Ola W
Wrocław, Polska
Fajna atrakcja turystyczna

Super atrakcja na skalę światową, bardzo przyjemny chłód w czasie opałów. Jaskinia oświetlona żeby... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2020
61kamilp
Dąbrowa Górnicza, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 253)

Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Duża piękna jaskinia. Nie jest zatłoczona nawet w szczycie sezonu. W środku chłodno, warto zabrać bluzę. Bilet 5 euro, ulgowy 3 euro.

3  Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Zejście do jaskini jest dość wyczerpujące. Ponad setką stromych schodów które pod koniec wyścielone są antypoślizgowymi ale mokrymi dywanikami. Warto jednak pokusić się o zejście bo jaskinia jest piękna i wspaniale akustyczna. Odbywają się tu nawet koncerty. Nacieki skalne są ładnie podświetlone i można je podziwiać z balkonu oraz ze spacerowej ścieżki. Ważne by się tu nie spieszyć. Nie polecam osobom z klaustrofobią.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Irena K
Zrecenzowano: 15 października 2018

Już nie raz widziałam jaskinie tego typu i ta rozłożyła mnie na kolana pod względem nieatrakcyjności.Stalaktyty i stalagmity połamane..wszystko rozumiem,ze pod względem bezpieczeństwa,ale trzeba było zrobić taras na środku,a boki zostawić tak ja je stworzyła natura...nie polecam,szkoda czasu i pieniędzy.Jak ktoś chce zobaczyc prawdziwy cud tego typy to w Polsce jest w Kletnie jaskinia niedźwiedzia.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Gosia J
Zrecenzowano: 4 listopada 2017

Bardzo duża i wilgotna jaskinia. Bardzo dobra akustyka. Samo zwiedzanie nie powala na kolana, jednak wysłuchanie tam koncertu to byłoby coś!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, marcins421
Zrecenzowano: 15 października 2017

Niesamowite wrażenie sił przyrody, tak dużej jaskini nie widziałam. Wizyta nie zajmuje dużo czasu, ok. 15 minut spokojnie wystarczy. Na wejściu zakaz robienia zdjęć, którego nikt nie przestrzega, ale też nikt nie pilnuje. Wejście 5euro. Warto mieć zabudowane buty, bo bywa ślisko, a chodniczki są nasiąknięte wodą. Nie jest tak zimno, jak mogłoby się wydawać. Polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Ola W