Czytając poniższe negatywne opinie dochodzę do wniosku, iż nie byliśmy w tym samym hotelu.
Pokoje czyste, codziennie sprzątane, łóżka bardzo wygodne.
Przez cały swój tygodniowy pobyt nie dostaliśmy brudnych szklanek ( były myte na bieżąco).
Jedzenie było bardzo urozmaicone i w dużych ilościach( każdy z nas znalazł zawsze coś dla siebie), ale jak widać Polakowi nie dogodzi ;)
Obsługa bardzo miła i zawsze uśmiechnięta.
Bardzo polecam Hotel Brilliant.

1  Dziękujemy, Olga S

Czytając komentarze przed wylotem na wakacje byłam trochę zniesmaczona ale po udanym pobycie mogę stwierdzić że nie wiem kto pisze te komentarze(negatywne) ale większość mija się z prawdą. Hotel bardzo ładny, zadbany, czysty. Obsługa bardzo miła i pomocna mimo że nie za bardzo wszyscy rozumieli po języku angielskim ale dało się dogadać. Pokoje ładne, czyste. Widok z balkonu na basen hotelowy i plaże jest przepiękny. Jedzenie na restauracji ma mały wybór ale za to jedzenie jest dobre. Wakacje bardzo były udane i polecam bardzo! I po doświadczeniu nie radzę się kierować komentarzami bo czasami ludzie wypisują różne głupoty mijające się z prawdą. POLECAM !!!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MagdaKa7
Zrecenzowano: 8 września 2019

Nie rozumiem osób, które w tak negatywny sposób wypowiadają się o pobycie w hotelu. Czysty, schludny, windy działają bez zarzutu, pokoje ladne i sprzatane kazdego dnia, wygodne i ogromne łóżka,ladne i czyste łazienki. Jezeli chodzi o obsluge to ciezko sie czegos czepiac - jedynie moze tego ze ciężko porozumieć się płynnie po angielsku. Natomiast na recepcji problem ten znika. Nigdy nie otrzymaliśmy brudnej szklanki, ba wyciagane byly prosto ze zmywarki. Talerzy i sztućców nie brakowało. Jedzenia tez nie brakowało A to co się kończyło szybko bylo uzupełniane. Każdy znajdzie coś dla siebie - zawsze jest jakiś makaron, ryż, zupa, mięsa i ryby. Komentarze ze nie ma tam co jeść, jedzenie podawane jak dla świń... az przykro sie to czyta. Pamiętajmy takze ze turystyka w Albanii dopiero się rozwija i ceny wycieczek sa do tego adekwatne wiec jeśli ktoś chce mega super i wypasione wakacje to prosze leciec gdzies gdzie turystyka od dawna jest rozwinięta i za odpowiednią kwotę za osobę. Wakacje byly super, plaża zaraz przy wyjściu z hotelu, 2 świetne baseny w dodatku widoki ekstra. Szkoda tylko ze hotel położony jest 18km od Durres i faktycznie nie bardzo jest gdzie isc nawet na dłuższy spacer. Przyjezdzaja tu, warto być nastawionym na hotelowy odpoczynek niż na aktywne spędzanie urlopu. :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Gabisia94
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czytając wszystkie opinie jestem w szoku. Mnie oferta przyciągnęła bardzo mocno ale dopiero na miejscu jeszcze bardziej się zaskoczyłam na plus. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, łazienka na dolnym holu mimo basenu obok, ZAWSZE czysta i podłogi umyte, jedzenie smaczne, powtarza się ale każdy znalazłby coś dla siebie, obsługa cudowna, mimo, że z językiem są trudności - spokojnie da się porozumieć. Jedyny minus- brak płatności kartą na lotnisku w Tiranie, po odprawie bez gotówki nie kupisz nic, uratowała mnie opcja płatność kartą na pokładzie samolotu. Wokół hotelu są sklepy, w jednym można płacić kartą. Daleko od miasta, jednak ja nastawiłam się na wakacje „leżące” kompletnie mi to nie przeszkadzało. Ludzie mili, wieczory z muzyką. Dla dzieci plac zabaw. Polecam w 100%! Zaskoczyłam się bo na prawdę, nie mogę przyczepić się do ani jednej rzeczy.

Dziękujemy, Tosia L
Zrecenzowano: 2 września 2019

Kto pisze pozytywne opinie? Bo nie klienci hotelu - kupiliśmy tą wycieczkę na podstawie bardzo pozytywnych opinii napisanych w ubiegłym roku i okazało się to być wielkim błędem. Hotel niby nowy, ale mocno niedopracowany (popsute i małe, piszczące windy), tragiczne łóżka, poduszki z kamienia, obsługa miła, ale nic nie może i niewiele mówi po angielsku/niemiecku. Jedzenie fatalne i mało! To nie jest all inclusive 4 gwiazdkowe tylko kpina z klientów. Rezydent mówi, że tak tu jest i już. Nic się nie da zmienić bo to Albania. Nie kupujcie ludzie wakacji tutaj! Oni jeszcze nie wiedzą jak traktować klientów. Oprócz ładnej plaży nie ma tu nic pozytywnego.

Dziękujemy, wld123