Qerret
Zrecenzowano: 10 września 2019

Czytając komentarze przed wylotem na wakacje byłam trochę zniesmaczona ale po udanym pobycie mogę stwierdzić że nie wiem kto pisze te komentarze(negatywne) ale większość mija się z prawdą. Hotel bardzo ładny, zadbany, czysty. Obsługa bardzo miła i pomocna mimo że nie za bardzo wszyscy rozumieli po języku angielskim ale dało się dogadać. Pokoje ładne, czyste. Widok z balkonu na basen hotelowy i plaże jest przepiękny. Jedzenie na restauracji ma mały wybór ale za to jedzenie jest dobre. Wakacje bardzo były udane i polecam bardzo! I po doświadczeniu nie radzę się kierować komentarzami bo czasami ludzie wypisują różne głupoty mijające się z prawdą. POLECAM !!!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MagdaKa7
Zrecenzowano: 8 września 2019

Nie rozumiem osób, które w tak negatywny sposób wypowiadają się o pobycie w hotelu. Czysty, schludny, windy działają bez zarzutu, pokoje ladne i sprzatane kazdego dnia, wygodne i ogromne łóżka,ladne i czyste łazienki. Jezeli chodzi o obsluge to ciezko sie czegos czepiac - jedynie moze tego ze ciężko porozumieć się płynnie po angielsku. Natomiast na recepcji problem ten znika. Nigdy nie otrzymaliśmy brudnej szklanki, ba wyciagane byly prosto ze zmywarki. Talerzy i sztućców nie brakowało. Jedzenia tez nie brakowało A to co się kończyło szybko bylo uzupełniane. Każdy znajdzie coś dla siebie - zawsze jest jakiś makaron, ryż, zupa, mięsa i ryby. Komentarze ze nie ma tam co jeść, jedzenie podawane jak dla świń... az przykro sie to czyta. Pamiętajmy takze ze turystyka w Albanii dopiero się rozwija i ceny wycieczek sa do tego adekwatne wiec jeśli ktoś chce mega super i wypasione wakacje to prosze leciec gdzies gdzie turystyka od dawna jest rozwinięta i za odpowiednią kwotę za osobę. Wakacje byly super, plaża zaraz przy wyjściu z hotelu, 2 świetne baseny w dodatku widoki ekstra. Szkoda tylko ze hotel położony jest 18km od Durres i faktycznie nie bardzo jest gdzie isc nawet na dłuższy spacer. Przyjezdzaja tu, warto być nastawionym na hotelowy odpoczynek niż na aktywne spędzanie urlopu. :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Gabisia94
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czytając wszystkie opinie jestem w szoku. Mnie oferta przyciągnęła bardzo mocno ale dopiero na miejscu jeszcze bardziej się zaskoczyłam na plus. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, łazienka na dolnym holu mimo basenu obok, ZAWSZE czysta i podłogi umyte, jedzenie smaczne, powtarza się ale każdy znalazłby coś dla siebie, obsługa cudowna, mimo, że z językiem są trudności - spokojnie da się porozumieć. Jedyny minus- brak płatności kartą na lotnisku w Tiranie, po odprawie bez gotówki nie kupisz nic, uratowała mnie opcja płatność kartą na pokładzie samolotu. Wokół hotelu są sklepy, w jednym można płacić kartą. Daleko od miasta, jednak ja nastawiłam się na wakacje „leżące” kompletnie mi to nie przeszkadzało. Ludzie mili, wieczory z muzyką. Dla dzieci plac zabaw. Polecam w 100%! Zaskoczyłam się bo na prawdę, nie mogę przyczepić się do ani jednej rzeczy.

Dziękujemy, Tosia L
Zrecenzowano: 2 września 2019

Kto pisze pozytywne opinie? Bo nie klienci hotelu - kupiliśmy tą wycieczkę na podstawie bardzo pozytywnych opinii napisanych w ubiegłym roku i okazało się to być wielkim błędem. Hotel niby nowy, ale mocno niedopracowany (popsute i małe, piszczące windy), tragiczne łóżka, poduszki z kamienia, obsługa miła, ale nic nie może i niewiele mówi po angielsku/niemiecku. Jedzenie fatalne i mało! To nie jest all inclusive 4 gwiazdkowe tylko kpina z klientów. Rezydent mówi, że tak tu jest i już. Nic się nie da zmienić bo to Albania. Nie kupujcie ludzie wakacji tutaj! Oni jeszcze nie wiedzą jak traktować klientów. Oprócz ładnej plaży nie ma tu nic pozytywnego.

Dziękujemy, wld123
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Moje wrażenia z pobytu w tym hotelu są bardzo dobre, jestem w szoku po przeczytaniu kilku komentarzy, ale ile osób tyle opinii nikomu nie dogodzisz, a zwłaszcza polakowi ;). Pokoje piękne, obsługa w porządku, jedzenie dla każdego coś do wyboru, drink bar- nie tylko piwo wino wódka ale również pyszne drinki - mam wrażenie jeśli ktoś z założenia chce się do czegoś przyczepić to zawsze się przyczepi. Fakt że hotel jest na totalnym odludziu, spacery do pobliskiej wioski pokazują jak bardzo Albania ma do nadrobienia, ale my tacy sami byliśmy (jesteśmy)- 30 lat za Niemcami, więc dajmy im czas. Pobyt i odpoczynek udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na 7 piętrze, rewelacja
1  Dziękujemy, Magda P