Zrecenzowano: 8 września 2019

Nie rozumiem osób, które w tak negatywny sposób wypowiadają się o pobycie w hotelu. Czysty, schludny, windy działają bez zarzutu, pokoje ladne i sprzatane kazdego dnia, wygodne i ogromne łóżka,ladne i czyste łazienki. Jezeli chodzi o obsluge to ciezko sie czegos czepiac - jedynie moze tego ze ciężko porozumieć się płynnie po angielsku. Natomiast na recepcji problem ten znika. Nigdy nie otrzymaliśmy brudnej szklanki, ba wyciagane byly prosto ze zmywarki. Talerzy i sztućców nie brakowało. Jedzenia tez nie brakowało A to co się kończyło szybko bylo uzupełniane. Każdy znajdzie coś dla siebie - zawsze jest jakiś makaron, ryż, zupa, mięsa i ryby. Komentarze ze nie ma tam co jeść, jedzenie podawane jak dla świń... az przykro sie to czyta. Pamiętajmy takze ze turystyka w Albanii dopiero się rozwija i ceny wycieczek sa do tego adekwatne wiec jeśli ktoś chce mega super i wypasione wakacje to prosze leciec gdzies gdzie turystyka od dawna jest rozwinięta i za odpowiednią kwotę za osobę. Wakacje byly super, plaża zaraz przy wyjściu z hotelu, 2 świetne baseny w dodatku widoki ekstra. Szkoda tylko ze hotel położony jest 18km od Durres i faktycznie nie bardzo jest gdzie isc nawet na dłuższy spacer. Przyjezdzaja tu, warto być nastawionym na hotelowy odpoczynek niż na aktywne spędzanie urlopu. :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Gabisia94
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czytając wszystkie opinie jestem w szoku. Mnie oferta przyciągnęła bardzo mocno ale dopiero na miejscu jeszcze bardziej się zaskoczyłam na plus. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, łazienka na dolnym holu mimo basenu obok, ZAWSZE czysta i podłogi umyte, jedzenie smaczne, powtarza się ale każdy znalazłby coś dla siebie, obsługa cudowna, mimo, że z językiem są trudności - spokojnie da się porozumieć. Jedyny minus- brak płatności kartą na lotnisku w Tiranie, po odprawie bez gotówki nie kupisz nic, uratowała mnie opcja płatność kartą na pokładzie samolotu. Wokół hotelu są sklepy, w jednym można płacić kartą. Daleko od miasta, jednak ja nastawiłam się na wakacje „leżące” kompletnie mi to nie przeszkadzało. Ludzie mili, wieczory z muzyką. Dla dzieci plac zabaw. Polecam w 100%! Zaskoczyłam się bo na prawdę, nie mogę przyczepić się do ani jednej rzeczy.

Dziękujemy, Tosia L
Zrecenzowano: 2 września 2019

Kto pisze pozytywne opinie? Bo nie klienci hotelu - kupiliśmy tą wycieczkę na podstawie bardzo pozytywnych opinii napisanych w ubiegłym roku i okazało się to być wielkim błędem. Hotel niby nowy, ale mocno niedopracowany (popsute i małe, piszczące windy), tragiczne łóżka, poduszki z kamienia, obsługa miła, ale nic nie może i niewiele mówi po angielsku/niemiecku. Jedzenie fatalne i mało! To nie jest all inclusive 4 gwiazdkowe tylko kpina z klientów. Rezydent mówi, że tak tu jest i już. Nic się nie da zmienić bo to Albania. Nie kupujcie ludzie wakacji tutaj! Oni jeszcze nie wiedzą jak traktować klientów. Oprócz ładnej plaży nie ma tu nic pozytywnego.

Dziękujemy, wld123
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Moje wrażenia z pobytu w tym hotelu są bardzo dobre, jestem w szoku po przeczytaniu kilku komentarzy, ale ile osób tyle opinii nikomu nie dogodzisz, a zwłaszcza polakowi ;). Pokoje piękne, obsługa w porządku, jedzenie dla każdego coś do wyboru, drink bar- nie tylko piwo wino wódka ale również pyszne drinki - mam wrażenie jeśli ktoś z założenia chce się do czegoś przyczepić to zawsze się przyczepi. Fakt że hotel jest na totalnym odludziu, spacery do pobliskiej wioski pokazują jak bardzo Albania ma do nadrobienia, ale my tacy sami byliśmy (jesteśmy)- 30 lat za Niemcami, więc dajmy im czas. Pobyt i odpoczynek udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na 7 piętrze, rewelacja
1  Dziękujemy, Magda P
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Holel jest nowy, pokoje wygodne i dobrze wyposażone. Sprawna klimatyzacja i dobrze działające wifi w pokojach. WiFi w lobby bardziej obciążone, ale też da się korzystać. Działa również na pierwszym basenie. Hotel ma dwa baseny, w tym jeden z odrębnym brodzikiem dla dzieci. Bezpośrednio za drugim basenem jest piaszczysta plaża. Leżaki w cenie na basenie i plaży. Morze w tym miejscu nie jest przejrzyste, jak na kamienistych plażach. Daleko od brzegu woda jest płytka, stąd jest też zmącona. Należy uważać, żeby nie zbliżać się do "falochronów", bo są one wykonane z gruzu wsypanego w morze i w ich pobliżu można natknąćsię na kawałki gruzu w dnie morza.
Jeśli chodzi o obsługę, to oceniam ją bardzo dobrze. Ze wszystkimi można porozumieć się po angielsku, co w Albanii jeszcze jest rzadkością. Starają się i rzetelnie wykonują swoją pracę.
Słabszym punktem jest jedzenie i drinki. Wybór w obu przypadkach jest mniejszy, niż w podobnych hotelach w innych krajach, jakie odwiedziłem. Śniadania raczej skromne i mało zróżnicowane. Mogłoby być więcej rodzajów płatków, ale zawsze wychodziłem najedzony. Poza tym był obiad, przekąski i kolacja. Przekąski wydawane tylko przez godzinę. W głównych posiłkach zawsze były dania mięsne, zawsze było też sporo warzyw. Jednak wybór nie był duży i po paru dniach było już dość monotonnie. Wino zawsze dostawałem w kieliszku do wina, nigdy nie byłem świadkiem, żeby zabrakło dla kogoś sztućców czy też czystego talerza. Nie wiem, skąd takie opinie. Moim zdaniem Polacy byli dobrze traktowani, to zresztą jasna z najliczniejszych grup gości.
Minusem jest położenie hotelu. Do Durres można dojechać busem z hotelu za 10 euro od osoby, bus jest dwa razy dziennie (jak są chętni). Przy hotelu jest kilka restauracji i trzy "supermarkety", czyli niewielkie sklepiki. Żeby coś pozwiedzać, trzeba wynająć samochód - można to zrobić w recepcji. Koszt wynajmu zaczyna się od 35 euro za dzień, ale przy wynajmie na 1 dzień trzeba dopłacić 10 euro.
Rezydentz Tui był w hotelu często, podał też telefon.

Dziękujemy, shoovareck