Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Moje wrażenia z pobytu w tym hotelu są bardzo dobre, jestem w szoku po przeczytaniu kilku komentarzy, ale ile osób tyle opinii nikomu nie dogodzisz, a zwłaszcza polakowi ;). Pokoje piękne, obsługa w porządku, jedzenie dla każdego coś do wyboru, drink bar- nie tylko piwo wino wódka ale również pyszne drinki - mam wrażenie jeśli ktoś z założenia chce się do czegoś przyczepić to zawsze się przyczepi. Fakt że hotel jest na totalnym odludziu, spacery do pobliskiej wioski pokazują jak bardzo Albania ma do nadrobienia, ale my tacy sami byliśmy (jesteśmy)- 30 lat za Niemcami, więc dajmy im czas. Pobyt i odpoczynek udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na 7 piętrze, rewelacja
1  Dziękujemy, Magda P
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Holel jest nowy, pokoje wygodne i dobrze wyposażone. Sprawna klimatyzacja i dobrze działające wifi w pokojach. WiFi w lobby bardziej obciążone, ale też da się korzystać. Działa również na pierwszym basenie. Hotel ma dwa baseny, w tym jeden z odrębnym brodzikiem dla dzieci. Bezpośrednio za drugim basenem jest piaszczysta plaża. Leżaki w cenie na basenie i plaży. Morze w tym miejscu nie jest przejrzyste, jak na kamienistych plażach. Daleko od brzegu woda jest płytka, stąd jest też zmącona. Należy uważać, żeby nie zbliżać się do "falochronów", bo są one wykonane z gruzu wsypanego w morze i w ich pobliżu można natknąćsię na kawałki gruzu w dnie morza.
Jeśli chodzi o obsługę, to oceniam ją bardzo dobrze. Ze wszystkimi można porozumieć się po angielsku, co w Albanii jeszcze jest rzadkością. Starają się i rzetelnie wykonują swoją pracę.
Słabszym punktem jest jedzenie i drinki. Wybór w obu przypadkach jest mniejszy, niż w podobnych hotelach w innych krajach, jakie odwiedziłem. Śniadania raczej skromne i mało zróżnicowane. Mogłoby być więcej rodzajów płatków, ale zawsze wychodziłem najedzony. Poza tym był obiad, przekąski i kolacja. Przekąski wydawane tylko przez godzinę. W głównych posiłkach zawsze były dania mięsne, zawsze było też sporo warzyw. Jednak wybór nie był duży i po paru dniach było już dość monotonnie. Wino zawsze dostawałem w kieliszku do wina, nigdy nie byłem świadkiem, żeby zabrakło dla kogoś sztućców czy też czystego talerza. Nie wiem, skąd takie opinie. Moim zdaniem Polacy byli dobrze traktowani, to zresztą jasna z najliczniejszych grup gości.
Minusem jest położenie hotelu. Do Durres można dojechać busem z hotelu za 10 euro od osoby, bus jest dwa razy dziennie (jak są chętni). Przy hotelu jest kilka restauracji i trzy "supermarkety", czyli niewielkie sklepiki. Żeby coś pozwiedzać, trzeba wynająć samochód - można to zrobić w recepcji. Koszt wynajmu zaczyna się od 35 euro za dzień, ale przy wynajmie na 1 dzień trzeba dopłacić 10 euro.
Rezydentz Tui był w hotelu często, podał też telefon.

Dziękujemy, shoovareck
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Pierwszy raz spotkałem się z takim czymś!!! Traktują Polaków jak bydło !! Wino do kolacji nalewaja do zwykłych szklanek w dodatku brudnych !! Nie myją szklanek tylko płukają w zimnej wodzie. Jedzenie tragiczne codziennie to samo frytki zero warzyw. Znalezienie czystego talerza to wielki sukces. Jednym słowem brud!! Hotel wizualnie bardzo ładny ale obsługa I podejście do klienta tragiczne

Dziękujemy, Karlolll
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jeśli nie chcecie pić z brudnych szklanek i jeść cały tydzień frytek to omijajacie ten hotel z daleka . To co się tam dzieje to jest masakra all inclusive czyli jedzenie z koryta jak świnie i walka o talerze i sztućce których po 30 min już nie ma

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Rafaello66688
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Pierwsze zaznaczę, że ocena dotyczy samego hotelu. Gdybym miał oceniać kraj, to była by zdecydowanie niższa.
Sam hotel robi pierwsze wrażenie bardzo dobre, wygląda atrakcyjnie i przyjemnie. Personel pomocny i widać, że im zależy, chociaż ludzie jacyś przestraszeni, i chyba nie słyszeli o uśmiechu. Pokoje wyglądają dobrze, są przestronne i dobrze urządzone. Codziennie sprzątane.Baseny przyjemne, wyglądają bardzo fajnie. Morze tuż tuż, z drobniutkim piaskiem, z płytką wodą daleko od plaży. Widoki zachodu słońca kapitalnie. Na zewnątrz wszystko czyste i zadbane.
Niestety muszę też napisać o minusach. Pierwszy: przy pierwszej kąpieli pod prysznicem okazało się, że mamy zapchany brodzik (na plus muszę dodać, że po zgłoszeniu zaraz to naprawili). druga sprawa, to sporo niedoróbek: tu widać przewody zasilające, to znowu mała winda nie działa, czy "sic" w basenie są obcięte przewody, niczym nie zabezpieczone (jestem elektrykiem, noo miałem śmierć w oczach). To znowu brudne szyby na klatkach schodowych.
Ale to wszystko były by błahostki, bo teraz muszę napisać o jedzeniu. Jest go pod dostatkiem, pomimo tego co piszą w komentarzach, niestety jest bardzo, bardzo monotonne, siedem dni i siedem dni to samo na śniadanie i podwieczorek. Obiady i kolacje zmieniały się, ale też były słabo urozmaicone. No i same dania obiadowe i na kolacji jakieś takie ciężkie i z małym wyborem. Przygotujcie się na cały pobyt z frytkami, frytki na śniadanie, frytki na obiad, frytki na podwieczorek i "uff dla odmiany" na kolację też frytki. Za wyżywienie dwója ...
To czego nie oceniam to kraj, widoki śliczne, ludzie przyjaźni chociaż widać, że jeszcze turyści są im trochę obcy, morze fajne. Niestety tak brudnego kraju nie widziałem (nie dotyczy to samego hotelu!!), wszędzie walają się śmieci. I dodatkowy "bonus", zapomnijcie o kartach płatniczych, kredytowych, generalnie jakichkolwiek!! Nie wiem w czym mają problem, czy jakiś techniczny, czy po prostu chcą omijać fiskusa, ale bardzo mało jest miejsc gdzie można nimi zapłacić (łącznie z tym, że w opisywanym hotelu, też bardzo niechętnie przyjmują takie płatności). Wolą też Euro, niż lokalne albańskie Leki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje najlepiej od strony wejścia do recepcji, jest ciszej wieczorem, pomimo tego że są to pokoje tuż obok drogi dojazdowej.
1  Dziękujemy, Wydmek