“Bardzo kiepskie jedzenie i atmosfera”
Restauracja Grzybek — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja Grzybek
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Stróża)
Opis: boczna droga wzdłuz Zakopianki pomiedzy Stroza a Myslenicami woj małopolskie
Zrecenzowano 8 września 2019

Ziemniaki rozgotowane i nieświeże, zamówione trzy rodzaje miesa z karty okazały się być tym samym, wino czerwone z lodówki z otwartej butelki. Polecamy ogród, ale w upalne dni. Kelnerka wprowadziła zakaz wychodzenia do ogródka, ponieważ nie chciała ubrudzić sobie butów i zapomniała o próbach składanych w trakcie zamówień.

Dziękujemy, Sylwia D

Zrecenzowano 2 listopada 2018

okropne jedzenie z dzwoniącej mikrofali...właściciele oglądający tv w miejscu widocznym z sali...porażka...

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Paradise08893167611
Zrecenzowano 13 stycznia 2017

Ostatnio organizowaliśmy w restauracji Grzybek małe przyjecie okolicznościowe. Niestety jakość jedzenia pozostawiała wiele do życzenia. Wszystkiego było bardzo mało. Wypieczone dewolaje, spieczona ryba, której nie dało się kompletnie zjeść. Na paterze z owocami były tylko jabłka, nadgniłe gruszki i kilka mandarynek... Półmiski z sałatkami były wielkości talerza od zupy, nie mówiąc, ze nigdy wcześniej nie widziałam tak cienkich kawałków tortu! Zdecydowanie nie polecam!!!

Termin wizyty: grudzień 2016
2  Dziękujemy, MartaW2331
Zrecenzowano 27 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Ogólnie klimatyczne miejsce z super miejscem przy kominku. Polski klimat. Różne duperele w wystroju. Byliśmy wieczorem, więc cieżko ocenic ogrod.
Miła obsługa.
Jedzenie średnie: Zupy OK. Żur polecamy. Grzybowa troche slona. Pierogi OK, ale nie najlepsze jakie jedliśmy. Pstrąg pomyłka - smażony na głebokim tluszczu, kiedy poprosiliśmy o dopieczenie, to pstrag zostal wysuszony na wiór w głębokiej fryturze.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, Julia K
Zrecenzowano 1 maja 2016

Kelnerki zapominały o zamówieniach, włos w kotlecie,kawałek metalu w lodach. Porażka!!!
Uważajcie !!!!!!!!!!Patrzcie co jecie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zimno w lokalu, w toalecie zimna woda,drzwi w ubikacji rodem z komuny, klamki urwane!!!!

Termin wizyty: maj 2016
1  Dziękujemy, zegarek6

Restauracja Grzybek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stróża, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Grzybek? Podziel się wrażeniami!