“Bardzo Polecam”
Warung Legong Penida — recenzja

Warung Legong Penida
Nr 1 wśród 12 Restauracje (Batununggul)

Pyszne jedzenie, super obsługa, ładne czyściutkie wnętrze, polecam lokalne potrawy. Naprawdę warto odwiedzić!!!

Dziękujemy, Łukasz B

Super obsługa! Pyszne jedzenie! Dania typowo indonezyjskie. Świeże składniki! Zajechaliśmy z narzeczonym przez przypadek i zdecydowanie polecamy :)

Dziękujemy, EwelinaB54
Zrecenzowano dzisiaj z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: październik 2019
Zrecenzowano wczoraj z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 2 dni temu

Warung Legong Penida — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Batununggul, Nusa Penida

Batununggul, Nusa Penida

Byłeś(-aś) w Warung Legong Penida? Podziel się wrażeniami!