“Bardzo smaczna chatka”
Smaczna Chatka — recenzja

Smaczna Chatka
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój prosty, z ogródkiem na zewnątrz. Jedzenie pyszne, dwa kolejne dni w kilka osób, wszyscy tak samo zadowoleni. Do posiłku oprócz typowych napojów domowy kompot owocowy i piwa regionalne o bajecznych nazwach.

Dziękujemy, Joanna B

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne, świeże jedzenie, a ceny przystępne. Jedynie mogę się czepiać ziemniaków, które dostałem zamiast frytek (a właściwie braku frytek, które chciałem zamiast ziemniaków ;)

Dziękujemy, 103micha_n
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Loka odwiedziliśmy w niedzielę i okazało się, że musimy godzinę czekać, natomiast tylko połowa stolików była zajęta. O godzinie 17 nie było już żadnych pierogów.
Zamówiliśmy więc same zupy, które po około 15 minutach były podane: zalewajka, gulaszowa (zupa dnia) i rosół. Wszystkie zupy bez smaku, wodniste, sztuczne i małe porcje. Ponadto, zupa dnia miała kosztować 6-8 zł a zapłaciliśmy 10 zł, w karcie nie było tej informacji.

Dziękujemy, edytaczer
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Posiłek w knajpce zamówiliśmy z polecenia gospodyni naszej kwatery i słusznie. Żona zamówiła męcybuły, a ja golonkę wieprzową. Posiłki popijaliśmy cudownym piwem pszenicznym ze Starachowic. Męcybuły, to coś w rodzaju cepelinów i równie smaczne. jak podali, to żona myślała, że będzie musiała domówić jeszcze 1/2 porcji, ale nie mogła zjeść tego, do tego bardzo smaczne, a jest wybredna. Moja golonka w piwie, była czymś bardzo, ale to bardzo smacznym, niestety w niczym nie przypominała golonek, które jadałem wcześniej. Coś wspaniałego z wieprzowiny.

Dziękujemy, Zbyszek952
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z bardzo miłą obsługą i dobrym jedzeniem. Jak znalazł na obiad po całym dniu spędzonym aktywnie. Nie można nie spróbować zalewajki Świętokrzyskiej

Dziękujemy, 1985andrzej

Smaczna Chatka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Górno, Świętokrzyskie
Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie

Święta Katarzyna, Świętokrzyskie
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

Starachowice, Świętokrzyskie
Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Smaczna Chatka? Podziel się wrażeniami!