Radocza
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Ładne pokoje ( Dwuosobowy typu Superior). I to by było koniec z pochwałami. Obsługa dość niemrawa. Nie brałam karty do spa, a rano prawie byłam oskarżona o zgubienie karty. Restauracja straszna ( zarówno jakość dań, obsługa i wystrój). Dania z karty wyjątkowo niesmaczne. Na śniadanie zaserwowano najgorszą jajecznicę jaką jadłam w życiu ( szara, czuć brudną patelnią). Kawa dramat. Jak na hotel czterogwiazdkowy i pokój za 333 zł to wypadałoby się bardzie postarać. Moja ocena jest niska głównie poprzez pryzmat tych gwiazdek.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ma_gorzata_501
Zrecenzowano: 12 listopada 2018

Tygodniowy wypoczynek w sierpniu uważam za udany. Hotel czysty. Obsługa bardzo miła. Nie polecam wykupywać obiadokolacji z góry gdyż wygląda to tak że hotel ma przygotowane pięć typów obiadu i są one codziennie takie same. Więc nie ma możliwości zmiany zwłaszcza dla dzieci.
Basen przyzwoity. Ogólnie ja za swoją cenę duży plus. Brakuje jakichkolwiek animacji dla dzieci.
Dużo miejsc które można z rodziną odwiedzić przy okazji jak Energylandia, Zatorland, Inwałd Park, ale na miejscu nie bardzo jest co robić. Trzeba się nastawić na codzienne wypady. Świetne miejsce na wakacje rowerowe.

Dziękujemy, bartlomiej1980
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018

Pyszne śniadania , świeże owoce, warzywa , można zjeść na tarasie , każdy znajdzie coś dla siebie .
Dania z karty bardzo dobre , porcje duże , od serca.
Wokół cisza , spokój, piękny widok na góry .
Basen . Jedyne czego mi brakowało to możliwość wyjścia w upalny dzień podczas pobytu na basenie na zewnątrz , tymbardziej , że warunki sprzyjają - jest dużo miejsca,
wystarczy otworzyć drzwi i ustawić kilka leżaków .
W upał przebywanie na basenie było średnio przyjemne - zaduch, nie było czym oddychać.

Wskazówka dotycząca pokoi: Koniecznie pokój z balkonem i widokiem na góry .
Dziękujemy, ElizaG238
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny hotelik z naprawdę super SPA. Byłem kompletnie zaskoczony rewelacyjnym basenem którego rezerwując pokój na booking.com nawet nie było widać.
Wanny jacuzzi i sauna parowa również dostępne obok basenu sprawiają ze wszystkie przyjemności do wodnego relaxu sa w jednym miejscu.
Pokoje spore ale moj superior miał dość skromne wyposażenie szczególnie mały telewizorek.
Koniecznie prosić pokoje na pietrze z widokiem bo jest naprawdę fantastyczny. Hotel jest na wzniesieniu wiec panorama wokoło robi wrażenie.
Jedzenie w hotelowej restauracji pyszne. Kotleciki jagnięce pyszne, podobnie polecam flaczki.
Jako baza wypadowa np do Energylandii ten hotel moge naprawdę gorąco polecić.

Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano: 4 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia.Przesympatyczna obsługa, pokoje czyste, codziennie sprzątane. Szkoda tylko, że basen czynny tylko do 20.00.Wieczorem chętnych do popluskania się napewno nie brakuje.Zabrakło mi uzupełniania wody w pokoju codziennie /w innych hotelach o to dbają/.Bardzo fajny pokój zabaw dla dzieci poza tym bilard i piłkarzyki.Po zameldowaniu dostaliśmy voutchery na powitalnego drinka w drink barze -miły gest.Śniadanie codziennie takie same i raczej trzeba wcześniej być bo później wybór już mniejszy.Dla dzieci atrakcyjne mini gofry i placki oraz gorąca czekolada z ekspresu.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Katarzyna A