“Bardzo smacznie, super położenie. ”
Karczma Kielno — recenzja

Karczma Kielno
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Kielno)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nasza trójka wyruszyła na niedzielny obiad w słoneczna i bardzo ciepła niedzielę. Tłumy! Ale ok, to oznacza ze można się spodziewać dobrego jedzonka. Czekaliśmy na obiad 1.5 godz. Nie idealnie, ale ok, bo fajnie się siedzi na pomoście, przy jeziorku z piwkiem w ręku. Jedzenie było bardzo smaczne- zamówiłam polędwice z wołowiny z grila ( poprosiłam nie wypieczoną a otrzymałam bardzo wypieczoną- jedyny minus) z sosem z kurek- bardzo aromatyczny i kurek nie żałowano, do tego kapusta zasmażana która była najlepsza jaką kiedykolwiek jadłam!
Polecam, bardzo miło i smacznie.

Dziękujemy, Karolina P

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Wybraliśmy się do tego miejsca ze względu na pozytywne recenzje oraz urokliwe miejsce. Zamówiliśmy placki ziemniaczane oraz kaczkę. Placki ociekały tłuszczem przez co były bardzo ciężkostrawne, ale w smaku były całkiem przyzwoite, szczególnie z sosem kurkowym. Gorzej było z kaczką z makaronem. Kaczka była po prostu surowa, nie lekkko niedopieczona, tylko w większości surowa. Nie chcieliśmy się wykłócać, więc postanowiliśmy zjeść sam makaron. Ten niestety również był niezjadliwy, ponieważ był przykryty kołderką z jakiejś mieszanki przypraw, więc odczucia można porównać do zajadania soli łyżką. Poinformowaliśmy kelnera, że ze względu na ciążę małżonki, nie może ona jeść surowgo mięsa i prosiliśmy o mocno wysmażone. Wspomnieliśmy również o "lekkim" przedawkowaniu vegety, na co Pani z sąsiedniego stolika nawet się nie odwracając poinformowała nas, że oni nie używają vegety (nie wiem kim była). Kelner nie odezwał się ani słowem. Po prostu zabrał talerz i nigdy nie wrócił ani z poprawionym daniem ani ze zwrotem pieniędzy Szczerze odradzam wszystkim, którzy szanują swoje zdrowie, ale przede wszystkim tym, którzy oczekują profesjonalnej obsługi.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Adrian T
Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy do tej karczmy w Kielnie zupełnie przez przypadek. Słowo "karczma" z doświadczenia kojarzy mi się z tłusty, sytym i po prostu nie smacznym jedzeniem. Po wejściu poczułem się dziwnie. Nad barem wisi napis "samoobsługa". Spojrzelismy z żoną na siebie i zapadła decyzja - zostajemy! Usiedlismy w zalkiem przyjemnej części na zewnątrz karczmy nad samym jeziorkiem. Poszedłem zamówić jedzenie dla całej rodziny. Bardzo uprzejmą obsługa. Warto było zostać i poczekać na posiłek. Bardzo smaczne jedzenie podane w bardzo fajne sposoby. Wszystkim bardzo smakowało a nie jest to proste przy wybrednych dzieciach. Menu bardzo zróżnicowane ale nie za wielkie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo fajny klimat karczmy nad jeziorem. Polecam dla każdego. Naprawdę warto dać tej karczmie szansę i poczekać na jedzenie.

Dziękujemy, robertrZ6818WW
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie ok, bardzo duży wybór dań w karcie ale niestety brak organizacji. Zanim kelnerka dotrze z jedzeniem do odpowiedniego stolika jest ono już zimne. A szkoda bo jest całkiem smacznie

1  Dziękujemy, marikamj
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Karczma w Kielnie z zewnątrz może wyglądać niepozornie. Wejście do środka nie dodaje kolejnej gwiazdki. Warto jednak zaczekać na swoje zamówienie. Porcje wybitne, z dbałością o estetykę podania. Mientus z sosem z kurek - wybitny, sałatka z kurczaka ogromna i z mnóstwem pysznych dodatków. Polecam zjeść na tyłach karczmy z widokiem na jezioro. Polecam i z pewnością wrócimy.

1  Dziękujemy, Annlartenna

Karczma Kielno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma Kielno? Podziel się wrażeniami!