Bondyrz

“Dobra ryba w ładnym miejscu”

Restauracja Rybna - Pstrag z Roztocza
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Bondyrz)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra ryba w ładnym miejscu. Dosyć drogo ale super ryba to rekompensuje. Plus przyjemne okoliczności przyrody.

Dziękujemy, 659maciekr

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Podjechaliśmy do tej restauracji będąc w okolicy podczas urlopu. Obiad był pyszny, świeże ryby pachnące grillem, zupa rybna również pyszna. Okolica przepiękna, można pospacerować po terenie między stawami.

Dziękujemy, Dorota M
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pstrąg z pieca i wędzony na ciepło pycha. Doskonała zupa rybna prowansalska A dla nie rybnych pizza. Dość długo trzeba czekać bo wszystko przygotowane na świeżo i sporo gości ale warto.

Dziękujemy, 361piotrb
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamawialiśmy 3 pstragi w warzywach i jeden z patelni + 2 porcje dla dzieci. Sama ryba podchodział mułem. Faszerowana była mrożonka chińska z marketu (grzybki mun, bambus itp) która zdominowała smak zamulonej ryby. Sam nie wiem co było gorsze. Porcje bardzo małe jak na cenę, dla dzieci również.

Dziękujemy, marcinkQ338KU
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

O lokalu dowiedzieliśmy się z Tripadvisora a pozytywne opinie i chęć na rybę nas przekonały. Pstrąg rewelacyjny - zamówiliśmy jeden z płatkami migdałowymi, drugi czosnkowy. Ryba bardzo aromatyczna. Plus surówki, frytki, zupa i dwa napoje. Rachunek ok. 100 PLN. Czas oczekiwania ok. 20 min. Miejsce warte polecenia, tym bardziej że konkurencja w okolicy raczej słaba.

Dziękujemy, meggro

Restauracja Rybna - Pstrag z Roztocza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jacnia, Województwo Lubelskie

Bondyrz, Województwo Lubelskie

Krasnobród, Województwo Lubelskie
Zwierzyniec, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Rybna - Pstrag z Roztocza? Podziel się wrażeniami!