“Uwielbiam to miejsce za pyszną pizze”
La Majella — recenzja

La Majella
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Bondyrz)
Zrecenzowano 6 sierpnia 2020

Pysznie, szybko i w rozsądnych cenach- ilość stolików dostosowana do wydajności kuchni co mega ważne. Nigdy nie czekaliśmy dłużej jak 20 minut na posiłek. Kelnerzy bardzo mili i pomocni. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, Ewelina K

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza super, parking trochę mały, w sezonie bardzo tłoczno - więc na zamówienie jednak chwilę dłuższą się czeka, ogólna oceny si kalafą :)

Dziękujemy, piotrm818
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Restaurację odwiedzam regularnie jak tylko jestem w okolicy. Pizza jest przepyszna, smak prawdziwie włoski. Klimat Włoch również czuć poprzez możliwość obserwacji procesu pieczenia pizzy. Obecność pieca na restauracji, obrazki świętego na ścianie, ojciec z synem wypiekajacy pizze, żona przyjmująca gości to właśnie daje namiastkę włoskiego klimatu. Pyszne desery do tego prawdziwie włoskie espresso. Ludzie oceniają restaurację przez pryzmat obsługi, niestety wynika to z racji małej miejscowości, dziewczyny obsługujące są bardzo młode, dorabiają w wakacje, ciężko o ludzi z pasją na obsłudze w tak małej mieścinie. Mi to kompletnie nie przeszkadza, gdyż liczy się smak. Cenowo tez tanio, biorąc pod uwagę, że pizza takiej jakości np. margherita w Krkaowie lub w Warszawie kosztuje 30-40zl. Polecam, ja zawsze będę wracać, dzisiaj też zjemy z mężem pyszna kolacje na rocznicę ślubu :)

Dziękujemy, 409mchc
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra, ale obsługa tragiczna, na posprzatanie stolu czekaismy pol godziny, kolejne pol na doproszenie sie zlozenia zamowienia, no i na pizze juz godzina leci....

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, andrzejw725
Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

W sezonie brakuje parkingu, czas oczekiwania powyżej godziny. Rekonpensuje to jakość podawanych potraw. Pizza bardzo wporządku, bardzo przypominająca typowy włoski placek podawany z oliwą i dodatkami. Makaron nie był na pewno aldente, kwestia czy kucharz nastawił się na polskie podniebienia które preferują rozgotowaną paste czy faktycznie nieumyślnie rozgotował.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Seaside756539

La Majella — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jacnia, Województwo Lubelskie

Zwierzyniec, Województwo Lubelskie
Zwierzyniec, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w La Majella? Podziel się wrażeniami!