Wielbark

“Nie polecam”

Karczma Leśniczanka - Restauracja
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Wielbark)

Nie polecam, sprawdzając godziny otwarcia jest napisane 9-21. Wybrałam się tam specjalnie jadąc 60 km i Pani mnie cofnęła, ponieważ powiedziała, że już zamknęła. Była godzina 18:30.
Na dodatek jak zwróciłam uwagę, że mogliby by to zmienić i nie wprowadzać w ludzi błąd Pani mi strasznie odburknęła.

Dziękujemy, Patrycja B

Zrecenzowano 5 września 2019

Sol sól i wegieta masakra 184 zł rachunek wszystko zostawione na talerzach nie polecam nikomu masakra

Dziękujemy, Ogrodzenia B
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Przyjemny lokal w drodze z Warszawy do Szczytna , drewniany budynek , wnętrze wykończone drewnem , możliwość zjedzenia na powietrzu . polecam zupę zalewajkę smaczna wewnątrz grzyby i wyraźny gryczany smak , oryginalna , wielki kotlet schabowy , dobre pierogi to dania których próbowałem . Smaczna domowa lemoniada , ceny rozsądne ale raczej wyższe. Duży parking . Polecam warto

1  Dziękujemy, instruktor100
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz byliśmy z Mężem w Karczmie dwa lata temu, poza sezonem. Wtedy posiłki bardzo nam smakowały. Później byliśmy w sezonie letnim tego samego roku, było ciut słabiej ale nadal ok (czuć było, że dania były odgrzewane). Ostatni raz byliśmy w ostatni weekend i niestety więcej już raczej nie wrócimy. Rosół był bardzo pikantny i niesłony, placki ziemniaczane z sarniną totalnie bez żadnego smaku, bitki z dzika - dwa lata temu porcja była znacznie większa, a w lemoniadzie za dużo kwasku cytrynowego. Jedyne co było smaczne to kompot, jagodzianki i chleb. Do tego minus za brak krzesełek do jedzenia dla dzieci.

1  Dziękujemy, eve-ostr
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa i pyszne jedzonko. Można kupić lokalne piwka. Atmosfera bardzo przyjemna. Polecam!

Dziękujemy, gtpirat

Karczma Leśniczanka - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wielbark, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Karczma Leśniczanka - Restauracja? Podziel się wrażeniami!