Krzyszkowice

“Genialne miejsce”
Wilczy Głód — recenzja

Wilczy Głód

Genialne miejsce, cena adekwatna do dań, obsługa rowiez genialna wszystko świetne, parkingowy w weekend same plusy, jestem stałym gościem i kocham to miejsce

Dziękujemy, Czekoladowysuflet

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nawet późnym wieczorem można tu dobrze zjeść. Przemiła obsługa, doskonały smalec podany przed posiłkiem z chlebem własnego wypieku. Szczerze polecam.

Przyjemny wystrój.

Dziękujemy, chmjak
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie , przemiła atmosfera , doskonała obsługa . Szczególnie polecamy placki z kurkami . Polecam to miejsce

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam jeśli ktoś ma ochotę zjeść smaczny obiad w drodze pod Tatry. Smacznie, porcje spore, pół minusa za niektóre ceny. Polecam :)

Dziękujemy, lukaas_w
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre obiady, miła obsługa. Wystrój góralski, każdy znajdzie coś dla siebie. Pierogi, dania obiadowe, zupy, deserki itd

Dziękujemy, adziukochanie

Wilczy Głód — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Głogoczów, Małopolskie
Myślenice, Małopolskie

Głogoczów, Małopolskie
Myślenice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wilczy Głód? Podziel się wrażeniami!