“Ogromne rozczarowanie”
Zajazd Leśny — recenzja

Zajazd Leśny
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W dniu 25 sierpnia 2019 r. wraz z moją małżonką wybraliśmy się do Zajazdu na obiad. Niestety okazało się, że rosół który zamówiliśmy nie nadawał się do spożycia albowiem był zimny, nieświeży i kwaśny. Na drugie danie czekaliśmy dokładnie 48 minut. Wydaje się niemożliwe, a jednak, kotlet devolay przygotowywany był w tak długim czasie. Ostatecznie zrezygnowaliśmy po prawie godzinnym oczekiwaniu, wyszliśmy wk......... i dalej głodni.

Dziękujemy, Jacek196913
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Mając w pamięci wcześniejszą wizytę w tym zajeździe i tym razem wstąpiliśmy tu na obiad. Niestety, tym razem pomysł okazał się nietrafiony. O ile żurek okazał się jak poprzednio smaczny, to już zamówiony kotlet devolay nie nadawał się do jedzenia. Z zewnątrz gruba warstwa panierki, a w środku surowe mięso. Reklamacja nie pomogła, pozostało zjeść frytki z surówką. Mam nadzieję, że to tylko jednostkowy - niemniej dyskwalifikujący - przypadek, bo naprawdę miałem dużo sympatii dla tego miejsca. Teraz mam w pamięci pewien niesmak i nie wiem czy odważę się na ponowne odwiedziny.

Dziękujemy, aleksandergalazka
Zrecenzowano 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W zajeździe byłem z rodzina , jedzenie 1 klasa do tego sporo miejsca w środku i naprawdę duży parking . Polecam każdemu kto jest z Bolesławca lub okolic bądź zawita w te okolice przejazdem . Warto !

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 1Marcelo23456
Zrecenzowano 29 października 2018

Niewielki zajazd (10 stolików 4-osobowych) położony w doskonałym miejscu pomiędzy autostradą A4 oraz A18 przy drodze wojewódzkiej 297 około 50 km od granicy z Niemcami. W latach ubiegłych był czynny non stop przez 24-godziny. Obecnie został tylko szyld z reklamą, a restauracja jest czynna codziennie od 9.00 do 21.00. Położenie restauracji nieco na odludziu sprawia, że jest to przede wszystkim miejsce dla podróżujących samochodami, do najbliższej miejscowości jest około 1 km. Warto tu wstąpić na gorący posiłek w trasie. Ceny nie są wygórowane, pełny obiad z kawą lub herbatą można dostać za około 40 złotych. Kuchnia bardzo smaczna, dania obfite, a czas oczekiwania niezbyt długi. Do tego uprzejma obsługa. Napis reklamowy przed zajazdem "polecamy kuchnię domową" jak najbardziej odpowiada prawdzie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, aleksandergalazka

Byłeś(-aś) w Zajazd Leśny? Podziel się wrażeniami!