“Nietypowo jak na Grecję.”

Nisos Restaurant Cafe Bar
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Pontikonisi)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja. Potrawy przeciętne. Niezwykle drogo! Kelner z uśmiechem położył na stole mocno zużyte jednorazowe kartonowe podkładki pod szklanki, lepiej gdyby wcale ich nie dawał. Napiwek (2€) doliczony do rachunku. Pod stołem porozrzucane resztki jedzenia po poprzednich klientach. Czekałam ponad pół godziny przy pustawej restauracji na odebranie zapłaty i nie doczekałam się. Niechetnie podają kod do drzwi zamkniętej toalety, gdzie z zepsutych kranow leci bardzo gorąca woda, nie można umyć rąk.

Dziękujemy, saban02

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, obsługa na wysokim poziomie. Minusem najdroższe piwo jakie piłem na Korfu - 7 EUR. Sernik na czworkę, shake czekoladowy na 4+.

Dziękujemy, Krycha G
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy tą restauracje pierwszego dnia pobytu, jako że znajdowała się blisko hotelu. Jedzenie w porządku, ale bez żadnych rewelacji. Może to wina tego, że nie zamówiliśmy nic specjalnego. Widoki super. Obsługa średnia.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Karolina A
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bez rewelacji. Poprawne. Oczywiście lepsze dania greckie niż makarony. Za to świetny widok jak ktoś lubi na samoloty popatrzeć. Wyspa Mysia i kawalek morza z Albanią w tle. Jest parking. Zadbana łazienka.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, marecki2001
Zrecenzowano 14 października 2017

Byliśmy w Nisos kilka razy. Świetne położenie i widoki, dobre jedzenie w przystępnych cenach i fajna obsługa.
Potrawy Greckie bardzo smaczne. musaka wyśmienita, podobnie jak grillowane mięsa. Zestaw "mix grill" nie do przejedzenia przez dwie osoby. Jednak makarony przeciętne - Bolegnese było niezłe, ale Carbonara słaba.
Po obiedzie deser gratis!!!.
Uwaga: do rachunku doliczana jest opłata za serwis - 1,8 E

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, wowkow

Nisos Restaurant Cafe Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nisos Restaurant Cafe Bar? Podziel się wrażeniami!