“Warto przyjechać!”
Restauracja 58 — recenzja

Restauracja 58
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Lisów)
Opis: Restauracja 58 to miejsce, w którym przytulne wnętrza współgrają z wykwintnymi smakami tradycyjnej kuchni polskiej.Jest to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi i najbliższymi.Naszą kuchnię cechują wyśmienite, finezyjnie podane dania które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Restauracja 58 oferuje pyszne posiłki oraz imprezy okolicznościowe.
Zrecenzowano 1 września 2019

Szukając miejsca na niedzielny obiad z przyjaciółmi zdecydowaliśmy się na 50-kilometrową wycieczkę do Restauracji 58. Powiem krótko - warto było!

Przepyszne jedzenie, porcje odpowiednie, ceny przystępne. Każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno zwolennicy tradycyjnych dań, jak i ci, którzy wolą nowoczesność. Wegetarianie także nie wyjdą głodni ;-) Żałuję jedynie, że przyjazd był spontaniczny i stoliki w altanie były zajęte. Następnym razem na pewno zrobię rezerwację wcześniej.

Dziękujemy, Sandra Z

Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z dziewczyna wybraliśmy dania główne. Niestety wielkością przypominały przystawki (!) Początkowo myśleliśmy, ze pomylili nasze zamówienie. Za cenę Ok 30 zł spodziewałem się czegoś czym można byłoby się najeść. Niemniej dania były smaczne.

Dziękujemy, Matthew B
Zrecenzowano 15 lutego 2019

Byłam tam na urodzinach. Wszystko świeże i pięknie udekorowane tace. Ciasta ładnie pokrojone w małe trójkąty, tak, że można skosztować wszystkich. Miła obsługa, spełnia dodatkowe prośby. Lokal naprawdę dobrze prowadzony.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Aniela K
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz trafiliśmy z mężem do tego miejsca ale na pewno nie ostatni. Szpinakowe risotto rozpływało się w ustach a drobiowa roladka nadziewana grzybami to klasa sama w sobie. Porcje bardzo duże w jakże przystępnych cenach. Obsługa bardzo miła i sprawna.
Dziękujemy za miłe popołudnie

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, milena j
Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę warto zboczyć z głównej drogi te 200m by wstąpić na małe conieco
Można powiedzieć że jesteśmy stałymi bywalcami i poza stałymi punktami posiłku jakimi jest dla żony zupa-krem paprykowo-pomidorowy z pestkami dyni i rozpływającym się w ustach serem a dla mnie domowym hamburgerem z frytkami często próbujemy dań sezonowych, zaskakujących smakiem i podaniem.
Podsumowując :
Jedzenie pyszne i różnorodne, czas oczekiwania w normie, Panie kelnerki na poziomie, a do tego przystępne ceny.
Sama restauracja klimatyczna, w zacisznym miejscu z zadaszoną altaną, dużym ogrodzonym podwórkiem dla dzieci...
No i dla stałych bywalców lojalnościowe karty stałego klienta dające dodatkowe zniżki

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, misiekm23

Restauracja 58 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lubecka, Województwo śląskie

Lubliniec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja 58? Podziel się wrażeniami!