“Smacznie!”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Gościniec Kurpiowski
Zamów online
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Kadzidło)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzonko, zupa buraczkowa pyszna. Wszystko świeże, szybko podane. Jak ktoś wcześniej pisał minusem jest zamawiania i płacenie przy barze ale jakość potraw rekompensuje te niedogodność. Polecam to miejsce!

Dziękujemy, Jupa76
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Do gościńca trafiliśmy wracając z Mazur. Dobra lokalizacja przy głównej drodze. Bardzo ładne urządzone ze smakiem, czyste wnętrze. Lokal klimtyzowany, na zewnątrz kilka stolików, fookoła ładna roślinność.
Odnośnie plusów: na zamówiony obiad zupę- grochówkę oraz drugie danie czyli kurczaka panierowanego z ziemniakami i bukietem surówek plus 2x cappucino czekaliśmy ok 10 minut. W restauracji były wówczas zajęte 3 stoliki. Zupa była rewelacyjna surówki również.
Odnośnie minusów: zamówienie należy złożyć i opłacić przy barze. Kotlety okazały się dość tłuste. Cappucino z ekspresu także tutaj duży plus, jednak kawa była słabej jakości, kwaśna.

Dziękujemy, OlaC428

Byłeś(-aś) w Gościniec Kurpiowski? Podziel się wrażeniami!