Nowości bez podwyższania ceny biletu

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
emmarek
Szczecin, Polska
Na zimne popołudnia

Ceny trzeba przyznać są wysokie, ale poza sezonem można skorzystać. Spędziliśmy w parku ok 4godz... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 marca 2019
donka698
Kołobrzeg, Polska

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Dwa lata temu było mniej atrakcji, teraz dzieciaki (i dorośli) mają dodatkowo strefę wody, gdzie można popływać rowerami wodnymi w postaci delfinów, łabędzi, autek czy kaczek. W dalszym ciągu miła obsługa (choć bywają wyjątki...), cena nie odstrasza, choć tanio nie jest, ale atrakcja warta tych pieniędzy.

1  Dziękujemy, emmarek
Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z 6 i 8-latkiem i wszyscy mega zadowoleni. Byliśmy cały dzień i ani przez minutę się nie nudziliśmy. Część atrakcji jest dla dzieci powyżej 130cm wzrostu i 8 lat, ale i tak zabawy mnóstwo. Mały minus to ceny gastronomii.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, arturinho84
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Są wyznaczone miejsca dla dzieci do lat 4 Ale nikt tego nie przestrzega. Obsługa stoi i patrzy jak duże dzieciaki szaleją w tych miejscach. Dzieci z wycieczek szkolnych nie są pilnowanie ani przez swoich opiekunów ani przez obsługę. Po co wieszać tabliczki z informacją że dla dzieci do lat 4 skoro nikt tego nie przestrzega?

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, Ojciec22
Zrecenzowano: 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super zabawa w pochmurny i wietrzny dzień. Park odwiedziliśmy z 4letnią
Córką, która świetnie sie bawiła. Oczywiście nie chciała opuszczać hali zabaw :) niestety nie mogę ocenić zewnętrznych atrakcji ponieważ nie korzystaliśmy z nich ze względu na pogodę, ale na pewno jest ich spory wybór i przy fajnej pogodzie spokojnie można spędzić tutaj cały dzień.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, tusiaaab
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019

Chrzciny na Pomeranii ?
Super rozwiązanie - właśnie jestem po chrzcinach swojej córeczki.
Jedzenie wyśmienite , obsłucha fachowa ,dekoracja sali i stołów na wysokim poziomie.
Wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. Goście zachwyceni a dzieci , które po obiedzie zabrała Pani Animatorka Maja na halę zabaw były w siódmym niebie.
Miejsce naprawdę godne polecenia na wszelakie imprezy okolicznościowe , na których znajduje się chociaż garstka dzieci .
Polecam i gdy tylko będzie okazja powtórzymy z miłą chęcią !!!!
Brawo !!

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019