Zrecenzowano: 16 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pomimo ponurej listopadowej aury starannie odrestaurowany zespół pałacowy robi pozytywne wrażenie. Pogłębia się ono po wejściu do restauracji. Bardzo miła i uczynna obsługa, a potrawy smaczne i ładnie podane.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, K5552CQjanb
Zrecenzowano: 5 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Jadąc drogą z Krakowa do Sandomierza w Smilowicach po lewej
stronie drogi ujrzelismy bramę wjazdową do pałacu. W starannie wypielegnowanym ogrodzie trochę dalej od drogi stoi piękny obiekt.My korzystaliśmy z restauracji.Chrupiąca sałata z fetą zupa cebulowo serowa barszcz z krokietem to małe dzieła sztuki w dodatku pyszne.Miałam okazję poznać właścicielkę tego pięknego obiektu Jestem pewna ze to Pani trzyma to wszystko w takim ladzie i porządku. Jak będzie okazja to odwiedzimy to urocze miejsce.Polecamy warto być tu chociaż na chwilę

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, MarysiaDe
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Zrecenzowano: 1 czerwca 2018

Wskazówka dotycząca pokoi: try the appartement !
Termin pobytu: maj 2018