Krośnice
Para buch

Miejsce malownicze! Parowóz i przejazd super frajda! Szczególnie polecam fanom wąskotorowej ☺️ Na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2019
458asias
Krośnice, Polska
Super pomysł na rodzinną wycieczkę

Zrecenzowano: 15 lipca 2018
Łukasz M
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 15 lipca 2018

Swobodnie należy zaplanować tam całe popołudnie. Warto zajrzeć tam cała rodziną, na miejscu znajdują się atrakcje dla dzieciaków w wieku od 3 lat do ok. 10, starsze mogą się nudzić.
Oprócz kolejki jest kąpielisko (niestrzeżone) na stawie, wypożyczalnia rowerków wodnych i łódek, dmuchańce, plac zabaw, duży park.
Tory kolejki wiodą dookoła przez cały teren i park, przejazd trwa około 20 minut. Bilety sprzedaje konduktor WYŁACZNIE ZA GOTÓWKĘ.
Na miejscu wszędzie płaci się gotówką!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Łukasz M
Zrecenzowano: 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce gdzie można zobaczyć i pokazać dziecku kolejkę wąskotorową. Nic poza tym! Można pojechać maksymalnie 2 razy w sezonie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, _ukaszp220
Zrecenzowano: 12 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Goraco polecam. Super frajda dla dzieci oraz milosnikow waskotorowek. Szczegolne wrazenie robi parowoz.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Paweł W
Zrecenzowano: 26 lutego 2017

Polecam nie tylko rodziną z dziećmi. Można poznać przyrodę i bogatą ofertę turystyczną w Dolinie Baryczy. Super rozrywka dla dużych i małych.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
1  Dziękujemy, KrzysztofSr
Zrecenzowano: 2 września 2016

Polecam serdecznie to miejsce ze względu na kolej, park i cały teren...Można tutaj grillować, jest plac zabaw,,,jazda trwa ok 30 minut. Jest po prostu fajnie. Usmiechy na twarzach u każdego z członka rodziny

To miejsce odkrywa cały milicki rejon krajobrazowy. Warto potem ruszyć dalej:)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2016
1  Dziękujemy, LeoLeablog