“Doskonały lokal w okolicach Grójca”

Restauracja Stara Wozownia
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Belsk Duży)
Zrecenzowano 8 września 2019

Super dania (polecam np. pierogi z kaczką,zupę grzybową, dorsza i wieprzowinę).Pięknie podane z dbałością o szczegóły.Klimatyczne wnętrze,ładny wystrój.Personel miły i kompetentny. Szeroki wybór win (w tym także z krajowych winnic).Pyszne desery(np.szarlotka).Ceny dosyć wysokie,ale adekwatne do jakości.Gorąco polecam!

Dziękujemy, Grzegorz R

Zrecenzowano 27 stycznia 2019

Bardzo wysokiej klasy restauracja z niesamowicie starannie dobranymi daniami w karcie. Każde z dań, które miałam okazję spróbować było naprawdę zacne. Nie tylko smakowały pysznie, ale też cieszyły oczy, wszystko pięknie podane a do tego w bardzo eleganckich, historycznych wnętrzach. O dobór win w karcie dba znakomity somelier - Pani Kamila. Jest wiele ciekawych pozycji, w tym (co uważam za duży plus) również polskich. Minusem dla niektórych osób może być wielkość porcji, które przy niektórych daniach są wręcz bardzo małe, nawet jak dla mnie :) Niemniej smak, obsługa, atmosfera sprawiają że z czystym sumieniem polecam to miejsce.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, maggiessss
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

Restauracja zdecydowanie godna polecenia z uwagi na 1) klimatyczny wystrój sali i wyposażenie, zastawa; 2) oryginalny wybór dań dla każdego wybrednego smakosza; 3) smak potraw, dopracowany i dopieszczony przez szefa; 4) wysoki poziom obsługi, od powitania i szatni przez kelnerów/ki, w trakcie i po posiłku; 5) oryginalny dobór wina i piwa od polskich producentów. Warto podjechać i podelektować się.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Krzysztof P
Zrecenzowano 21 sierpnia 2018

Restauracja z ambicjami, odwołująca się do wyobrażeń o życiu polskiej arystokracji w dobie Księstwa Warszawskiego i Królestwa Polskiego. Jako historyk dodam: bardziej do wyobrażeń niż rzeczywistości, stąd też wrażenie wnętrza bardziej "aukcyjnego" niż pałacowego .... . Kuchnia niezła: polecam policzki, bo sznycel cielęcy dość wysuszony. Bardzo udane "czekadełko": dorsz w domowej marynacie. Obsługa miła i kompetentna. W sumie - adres wart zapamiętania, zwłaszcza w kontekście zwiedzania pobliskiego pałacu (soboty i niedziele). Ceny - ciut powyżej średniej ...

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Hieronim G
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne, świeże i pięknie podane dania. Warto wybrać menu degustacyjne, by spróbować kilku potraw wybranych przez szefa kuchni, wiele z lokalnymi produktami. Rozsądne ceny. Krótka karta win. Szczególne podziękowania dla p. Kamili, nowej F&B Dyrektor, za opiekę i życzliwy, profesjonalny serwis.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, mihmali

Restauracja Stara Wozownia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Belsk Duży, Mazowieckie
Grójec, Mazowieckie

Tarczyn, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stara Wozownia? Podziel się wrażeniami!