“Polecam”
Kosmos Fish Tavern — recenzja

Kosmos Fish Tavern

Miejsce spełnia oczekiwania: smacznie, profesjonalnie. Mule są bardzo dobre. Rybę sam wybierałem spośród wielu. Była dorodna i smaczna . Filet z kurczaka ok. Wino pyszne. Woda w szklanej butelce (brawo). Właściciel miły i uprzejmy. Kelnerzy serdeczni i usłużni. Ludzi dużo, więc coś w tym jest ... W skrócie: polecam.

Dziękujemy, Marek S

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna obsługa. Smaczne jedzenie. Podane bardzo szybko. Polecam idealne miejsce, aby zobaczyc zachód słońca podczas powrotu z plaży!

Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Rewelacyjne jedzenie, czysto... Czego chcieć więcej? Polecam szczególnie musakę oraz ryby i owoce morza.

Dziękujemy, baranekpb
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne ryby i owoce morza. Polecam ośmiornicę. Świetna musaka. Bardzo miła i pomocna obsluga
Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Luk L
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Znakomita kuchnia, ogromny wybór pysznych dań, fantastyczni kelnerzy i miły widok. Warto wstąpić w drodze powrotnej z Elefonisi, knajpeczka znajduje się przy głównej drodze. Bardzo bardzo polecam

Dziękujemy, Katrientje G

Kosmos Fish Tavern — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Moni Chrisoskalitissis, Kissamos
Elafonissi, Prefektura Chania

Elafonissi, Prefektura Chania
Livadia, Prefektura Chania

Moni Chrisoskalitissis, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Kosmos Fish Tavern? Podziel się wrażeniami!