“Smacznie i miło ”
Kosmos Fish Tavern — recenzja

Kosmos Fish Tavern
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna obsługa. Smaczne jedzenie. Podane bardzo szybko. Polecam idealne miejsce, aby zobaczyc zachód słońca podczas powrotu z plaży!

Dziękujemy, Magdalena M

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Rewelacyjne jedzenie, czysto... Czego chcieć więcej? Polecam szczególnie musakę oraz ryby i owoce morza.

Dziękujemy, baranekpb
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne ryby i owoce morza. Polecam ośmiornicę. Świetna musaka. Bardzo miła i pomocna obsluga
Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Luk L
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Znakomita kuchnia, ogromny wybór pysznych dań, fantastyczni kelnerzy i miły widok. Warto wstąpić w drodze powrotnej z Elefonisi, knajpeczka znajduje się przy głównej drodze. Bardzo bardzo polecam

Dziękujemy, Katrientje G
Zrecenzowano 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce niedaleko jednej z najpiękniejszych plaż na Krecie - Elafonissi. Lokal bardzo ładny, czysty. W karcie jest możliwość wyboru ryby i jej przyrządzenia - właściciel zaprasza do obejrzenia świetnych (!) rybek z połowu (polecam szczególnie te małe, czerwonawe ryby). O każdej rybce potrafi coś powiedzieć :)! Poleca także sposób przyrządzenia. Byliśmy wszyscy oczarowani. Warto tu zajrzeć :) ceny są ok :) POLECAM!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, zofiufka

Kosmos Fish Tavern — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Moni Chrisoskalitissis, Kissamos
Elafonissi, Prefektura Chania

Elafonissi, Prefektura Chania
Livadia, Prefektura Chania

Moni Chrisoskalitissis, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Kosmos Fish Tavern? Podziel się wrażeniami!