“Nic ciekawego”
GierKrówka — recenzja

GierKrówka
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Zawada)
Zrecenzowano 7 września 2019

Szczerze to szkoda tego miejsca. Bo ładnie i ze smakiem urządzone, miło dla oka, zachęca do wejścia. No i to by było tyle z komplementów. Karta menu na pierwszej stronie szczyci się rekomendacją Magdy Gessler. Chyba zacznę omijać takie miejsca, bo to kolejna wtopa na jaką się nabrałam. Zamówiona deska wędlin absolutnie niejadalna. Wszystkie wędliny przesiąknięte lodówą, kiełbasy pokrojone w grube plastry, mimo krojenia na małe kawałki żułam to mięso i żułam i nadal ciężko było przełknąć.Kiszone warzywa które się na desce znalazły były zwyczajnie niesmaczne. Ktoś robiący te przetwory nie ma pojęcia o kiszeniu. Burgery które zamówiliśmy miały dobrą bułkę i sos. Reszta kompletnie bez smaku. Wołowina niczym doprawiona nie była. Deska w połowie pełna została oddana kelnerce, z burgerami podobnie. Kelnerka za każdym razem pyta czy smakowało. Ja bym te pytanie odpuściła. Nie polecam, sama nie wrócę. A szkoda bo miejsce ładne i zmarnowane.

Dziękujemy, Mambaaaaaa

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Byliśmy już kilka razy i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Zawsze dobre, świeże jedzenie, dobre ceny, świetna obsługa. Są dwa budynki w tym miejscu, osobiście bardziej polecam restaurację.

Dziękujemy, Sylwia C
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia.
Menu sezonowe na wielki plus, dania przygotowywane na wysokim poziomie!
Młoda i bardzo miła obsługa :)

Dziękujemy, Agata013
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Kiedyś świetne burgery, dzisiaj w obu zamówionych niezjadalne, stare, twarde mięso. Raczej już nie wrócę, nie polecam.

Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze mięsko, burgery petarda, zawsze zajeżdżamy jak jedziemy czy to w góry czy po samochód
Bardzo polecam

Dziękujemy, TomaszAudi

GierKrówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koziegłowy, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w GierKrówka? Podziel się wrażeniami!