Zrecenzowano: 17 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo zielony I urokliwy resort ktory oferuje wszystko co dusza aktywna potrzebuje na wakacjach. Duzo miejsca dla dzieci na szalenstwa ale I spokojna adult only area. Duzy osrodek ale ludzie nie wpadaja na siebie. Mimo tego ze osrodek ma swoje lata I pokoje nie sa super nowe ale maja co potrzeba. Restauracje oferuja bardzo dobre I roznorodne jedzenie na Sniadania I obiady na ktorych kazdy znajdzie co lubi.Jest bardzo fajne SPA I wieczorne atrakcje. W osrodku widac ludzi na poziomie a nie chlew. Poza tym mimo jakis problemow jest tam urocza P. Natalia ktora zawsze pomoze rozwiazac dana niedogodnosc.pozdrawiamy I dajemy mocne 8/10

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, Barbar K
Zrecenzowano: 15 listopada 2016

Pokoje wygodne, wystrój bez szaleństw ale praktyczny. Mogłoby być trochę czyściej ale ogólnie całkiem dobrze.
Baseny i sauna dosyć dobre ale kiedy jest zimno na zewnątrz, kryty basen robię się dość zatłoczony.
Absolutnie rewelacyjne śniadanie, bardzo duży wybór.
Ogólnie polecam!

Termin pobytu: marzec 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, AnnaZ4481
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2016

Hotel jest położony na skraju cywilizacji, Jedzenie jest średnie ale można się najeść, są dwa baseny jeden tylko dla dorosłych a drugi dla wszystkich. Hotel ma swoja dusze Pokoje były nie najpiękniejsze, hotel jest bardzo długi więc jest daleko do restauracji
, obok hotelu jest rezerwat przyrody.

Termin pobytu: sierpień 2016
2  Dziękujemy, Koczokok
Zrecenzowano: 1 czerwca 2016

Bardzo udane wczasy!! Troche na uboczu od glownych centrow wyspy, ale za to spokoj i widoki.Na miejscu wypozyczalnia rowerow ( 9 € za jeden dzien potem znizki w przypadku wypozyczenia na dluzej). Bardzo mila obsluga, nie mielismy zadnych problemow komunikacyjnych. Kuchnia bardzo urozmaicona , duzo owocow morza, SWIEZYCH owocow ( melon,arbuz,ananas grapefruit, pomarancze itp), potrawy regionalne. Koniecznie polecam wycieczki do Alcudii, Port Pollenca, polwysep Formentor . Autobus 1,55€ od osoby lub rowerem do 2 pierwszych celów (jest sciezka rowerowa). Szczegolnie Alcudia z rana , gdy nie ma jeszcze ruchu i boczne uliczki sa bezludne. Bardzo relaksujacy jest rezerwat Albufera, dla mniej wymagajacych wystarcza okolice hotelu-bagna, jeziorka , mnostwo ptakow.
Mankamentem dla zwolennikow plazowania jest brak piaszczystej plazy przy hotelu. W zamian z hotelu codziennie do roznych plaz jeździ bus , a do Port Pollenca i Port Alcudia bez problemu można dojechać autobusem.

Termin pobytu: maj 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Wojtek B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Eugenia E, Marketing manager , PortBlue Club Pollentia Resort & SpaOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2016

Dziękujemy bardzo za wiadomość!

Każda opinia naszych gości jest dla nas ważna i z pewnością weźmiemy ją pod uwagę żeby podwyższyć jakość obsługi klienta.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

Eugenia Elia
Marketing manager
PortBlue Hotels

Zrecenzowano: 26 grudnia 2015

Hotel położony jest na skraju rezerwatu przyrody. Wspaniałe miejsce edukacyjne. Ukłon w stronę pomysłodawców. Mieszkaliśmy w rodzinnym apartamencie tuż przy zaaranżowanym wśród palm stawie. Fajnie odbieraną przez naszego 2-latka atrakcją były pływające z zasięgu wzroku ryby. A nr 1 to przede wszystkim ptactwo, które bez skrupułów pakowało się nawet na nasz taras, czym sprawiało wiele radości synkowi. W tym tytułowa kurka wodna (Nie lubię poniedziałku:), która razem ze swoimi maluchami wpadała na ostatki z talerza. Wieczorne zabawy na tarasie umilał rechot żab. Czuliśmy się co najmniej jak na Mazurach. Kuchnia hotelowa adekwatna do gwiazdek. Trzymała równy, dobry poziom. Zalety live cooking, cava do śniadania, owoce morza. Animacje i atrakcje dla najmłodszych to spory plus tego hotelu. Fajny basen, przemiła obsługa, w tym polska. Ale największy ukłon wobec ogrodników, którzy dbają o fenomenalną zieleń na terenie hotelu. Jedyny minus to łazienka. Niestety wymaga remontu.

Termin pobytu: maj 2015
Dziękujemy, Andrzej M