Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 22/07
277 USD
259 USD
Hotels.com
  • Bezpłatny parking
Eix Alcudia Hotel(Puerto Alcudia)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
185 USD
181 USD
Booking.com
  • Restauracja
Aparthotel Ona Aucanada(Puerto Alcudia)
325 USD
Hotels.com
  • Basen
Ona Garden Lago(Puerto Alcudia)(Świetna cena!)
300 USD
Booking.com
291 USD
280 USD
  • Bezpłatny parking
Seaclub Mediterranean Resort(Puerto Alcudia)(Świetna cena!)
416 USD
382 USD
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
266 USD
  • Bezpłatny parking
BQ Delfin Azul Hotel(Puerto Alcudia)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
318 USD
iberostar.com
  • Przy plaży
Zrecenzowano 15 listopada 2016

Pokoje wygodne, wystrój bez szaleństw ale praktyczny. Mogłoby być trochę czyściej ale ogólnie całkiem dobrze.
Baseny i sauna dosyć dobre ale kiedy jest zimno na zewnątrz, kryty basen robię się dość zatłoczony.
Absolutnie rewelacyjne śniadanie, bardzo duży wybór.
Ogólnie polecam!

• Data pobytu: marzec 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano 26 sierpnia 2016

Hotel jest położony na skraju cywilizacji, Jedzenie jest średnie ale można się najeść, są dwa baseny jeden tylko dla dorosłych a drugi dla wszystkich. Hotel ma swoja dusze Pokoje były nie najpiękniejsze, hotel jest bardzo długi więc jest daleko do restauracji
, obok hotelu jest rezerwat przyrody.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Koczokok
Zrecenzowano 1 czerwca 2016

Bardzo udane wczasy!! Troche na uboczu od glownych centrow wyspy, ale za to spokoj i widoki.Na miejscu wypozyczalnia rowerow ( 9 € za jeden dzien potem znizki w przypadku wypozyczenia na dluzej). Bardzo mila obsluga, nie mielismy zadnych problemow komunikacyjnych. Kuchnia bardzo urozmaicona , duzo owocow morza, SWIEZYCH owocow ( melon,arbuz,ananas grapefruit, pomarancze itp), potrawy regionalne. Koniecznie polecam wycieczki do Alcudii, Port Pollenca, polwysep Formentor . Autobus 1,55€ od osoby lub rowerem do 2 pierwszych celów (jest sciezka rowerowa). Szczegolnie Alcudia z rana , gdy nie ma jeszcze ruchu i boczne uliczki sa bezludne. Bardzo relaksujacy jest rezerwat Albufera, dla mniej wymagajacych wystarcza okolice hotelu-bagna, jeziorka , mnostwo ptakow.
Mankamentem dla zwolennikow plazowania jest brak piaszczystej plazy przy hotelu. W zamian z hotelu codziennie do roznych plaz jeździ bus , a do Port Pollenca i Port Alcudia bez problemu można dojechać autobusem.

• Data pobytu: maj 2016, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Wojtek B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Eugenia E, Marketing manager , PortBlue Club Pollentia Resort & SpaOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2016

Dziękujemy bardzo za wiadomość!

Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

Eugenia Elia
Marketing manager
PortBlue Hotels

Zrecenzowano 26 grudnia 2015

Hotel położony jest na skraju rezerwatu przyrody. Wspaniałe miejsce edukacyjne. Ukłon w stronę pomysłodawców. Mieszkaliśmy w rodzinnym apartamencie tuż przy zaaranżowanym wśród palm stawie. Fajnie odbieraną przez naszego 2-latka atrakcją były pływające z zasięgu wzroku ryby. A nr 1 to przede wszystkim ptactwo, które bez skrupułów pakowało się nawet na nasz taras, czym sprawiało wiele radości synkowi. W tym tytułowa kurka wodna (Nie lubię poniedziałku:), która razem ze swoimi maluchami wpadała na ostatki z talerza. Wieczorne zabawy na tarasie umilał rechot żab. Czuliśmy się co najmniej jak na Mazurach. Kuchnia hotelowa adekwatna do gwiazdek. Trzymała równy, dobry poziom. Zalety live cooking, cava do śniadania, owoce morza. Animacje i atrakcje dla najmłodszych to spory plus tego hotelu. Fajny basen, przemiła obsługa, w tym polska. Ale największy ukłon wobec ogrodników, którzy dbają o fenomenalną zieleń na terenie hotelu. Jedyny minus to łazienka. Niestety wymaga remontu.

• Data pobytu: maj 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, AndrzejK731
Zrecenzowano 15 września 2015

Hotel to prawdziwy raj. Wszędzie jest zielono dzięki wspaniale zaaranżowanym ogrodom. Pokoje duże posiadające także spory taras. Jedzenie bardzo dobre, wybór ogromny. Baseny pięknie zaaranżowane wśród palm. Okolica hotelu bajkowa - góry i morze. Gorąco polecam.

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, RenataOws
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Eugenia E, Community manager, PortBlue Club Pollentia Resort & SpaOdpowiedź udzielona 16 września 2015

Szanowny Renata,

Dziękujemy bardzo za wiadomość. Każda opinia naszych gości jest dla nas ważna i z pewnością weźmiemy ją pod uwagę żeby podwyższyć jakość obsługi klienta.

Z poważaniem,

Eugenia