“Zatrucie pokarmowe ”
Konoba Badanj — recenzja

Konoba Badanj
Nr 2 wśród 11 Restauracje (Virpazar)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Muszę z przykrością napisać, że po posiłku w tej restauracji zarówno ja, jak i 2 koleżanki, które mi towarzyszyły cierpiałyśmy na zatrucie pokarmowe. Bezsenna noc i cały kolejny dzień w łóżku zamiast na plaży były bardzo nieprzyjemną konsekwencją wizyty w tym lokalu. Ja jadłam spaghetti alla carbonara, koleżanki sałatkę z szynką prosciutto i serem i kotlety z cielęciny. Kotleta z cielęciny spróbowałam i był bardzo smaczny. Mój makaron z prawdziwą carbonarą miał niewiele wspólnego. Było to spaghetti z sosem śmietanowym, szynką prosciutto (zapewne lokalną) i tanim ,,parmezanem". Talerz posypany był suszonym oregano, które nadawało całości dziwnego posmaku. Oczywiście zamawiając carbonarę w małym miasteczku w Czarnogórze nie spodziewałem się niewiadomo czego. Doskonale zdaję sobie sprawę, że w tego typu lokalach lepiej zamawiać lokalne potrawy, tym niemniej jednak po tygodniu w Bośni i kilku dniach w Czarnogórze miałam ochotę zamówić coś ,,nielokalnego'' dla odmiany. Zjadłam całą porcję, bo byłam głodna, popiłam lokalnym piwem i wydawałby się generalnie wszystko było ok. Niestety nocna pobudka spowodowana dolegliwościami żołądkowymi i cały następny dzień ,,wyjęty z życiorysu" wpłynęły zdecydowanie niekorzystnie na moją opinię na temat tego lokalu. Obsługa kelnerska w mojej opinii przyzwoita choć ,,bez szału". Pan kelner, który nas obsługiwał miał zdecydowanie za małą koszulę. W damskiej toalecie była pajęczyna. To tyle jeśli chodzi o minusy. In plus taras i zabytkowy piecyk jako dekoracja, który bardzo mi się spodobał.

1  Dziękujemy, 106magdalenal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: badanj2015, General Manager, Konoba BadanjOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Mister, we are not happy because we are need answer like this. But, you ate three different dishes, and everyone of you had stomach problem ? We are sorry, but we can’t accept that, because we sold that day on hundreds carbonaras, salads and cheese, and only you was poisoning? Ok, everybody has opinions, but we are answering just because people who reads this. Three different dishes, and every of three dishes was poison? On hundred sales carbonaras, salads on that day, and only you had stomach problems ? We dont accept that, but thanks on your comment.

Niestety nie mogę polecić tego miejsca. Sam pobyt wydawał nam się w porządku. Jedzenie dość smakowało, obsługa była znośna a widok z tarasu ładny. Niestety po kilku godzinach pożałowaliśmy wyboru miejsca na kolację. Cała nasza trójka przeszła ostre zatrucie pokarmowe i przez całą noc i kolejny dzień znosiliśmy skutki felernej kolacji. Każdy z nas jadł inne danie a mimo to wszyscy cierpieliśmy tak samo. Radzę omijać szerokim łukiem.

Dziękujemy, Edyta S
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017

Do Konoby Badanj wstąpiliśmy na obiad. Ponieważ była to pora obiadowa dużo miejsc w innych restauracjach w miasteczku Virpazar było zajętych. W konobie było sporo miejsc od strony lądu ponieważ restauracja posiada taras nad rzeką i tam na miejsca długo się czeka. Usiedliśmy przy stoliku, jednak kelnerzy bardzo skupieni na stronie z tarasem nie mieli bardzo czasu dla ludzi z drugiej strony (spory czas oczekiwania). Już na samym starcie po wejściu widać szyld z oznaczeniem 4,5 gwiazdki tripadvisor, powtarza się to oczywiście w karcie. Karta menu bardzo uboga, mało dań a o zestawach dla dzieci trzeba zapomnieć. Restauracja mało przyjazna dzieciom. Jedzenie jak dla mnie nie zasługuje na 4,5 gwiazdki. Grilowane warzywa dostałam przypalone, frytki z worka, mięso smaczne. Reasumując nie polecam.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano 10 sierpnia 2014 z urządzeń przenośnych

Menu zwięzłe lecz treściwe. Cevapcici z kajmakiem doskonałe. Wino regionalne genialne.Taras z malowniczym widokiem na rzekę. Kelner z dobrym angielskim. Polecam

Dziękujemy, millermar
Zrecenzowano 29 lipca 2014 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Zamowilismy zupę rybna, zupę gulaszowa, pstrąga i lokalne wino.Zupa rybna dobra, gulaszowa srednia. Rewelacyjne pieczywo (duża porcja, to co zostało kelner bez problemu zapakowal nam na wynos). Ryba pyszna(porcja to dwie ryby, ok 500g za 10 euro). Bardzo mila i pomocna obsługa.

Dziękujemy, Maczka

Konoba Badanj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Virpazar, Bar Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Badanj? Podziel się wrażeniami!