Zrecenzowano: 28 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Fantastyczna obsługa, bardzo pięknie i każdy czuje się kameralnie. Obsługa jest tak miła i uczynna,że człowiek oddaje się błogości tego miejsca... najlepsze wakacje w życiu. Drinki na plażach i w hotelu na wysokim poziomie.pięknie ubrana i pomocna obsługa.

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, Maciej Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 30 grudnia 2016

Apreciado Maciej Ł.

En nombre de todo el equipo del Hotel Luxury Bahia Principe Cayo Levantado Don Pablo Collection, especialmente de parte de nuestra Directora, queremos agradecerle su preferencia por nosotros y el haberse tomado el tiempo de contarnos su experiencia. Comentarios como los suyos nos llenan de gran alegría.

De igual manera, le agradecemos las altas puntuaciones otorgadas y el haber resaltado la amabilidad de nuestro personal.

Estamos a su disposición si requiere asistencia en una próxima estadía.

Saludos cordiales,

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2016

Moim zdaniem ten hotel nie ma wad. Cayo Levantado to prywatna wyspa odseparowana od tętniących życiem i hałaśliwych plaż Dominikany, na Cayo można naprawdę wypocząć i wyciszyć umysł. Hotel przeznaczony jest wyłącznie dla gości dorosłych (18+), a zatem ciszę, spokój oraz - co niezwykle istotne - wyższy standard niż w hotelach rodzinnych mamy gwarantowany. Serwis hotelowy na najwyższym poziomie, do apartamentów dedykowany jest osobisty lokaj (Besos Johanny!), który spełnia każdą naszą prośbę i ma za zadanie uprzyjemnić nam pobyt, np. przygotuje wspaniałą romantyczną kąpiel w jacuzzi na tarasie lub zadba o najlepsze miejsce w restauracji oraz romantyczną aranżację stołu na kolację we dwoje! Wraz z mężem naszą podróż do tego małego raju spędziliśmy w prawdopodobnie największej willi w hotelu (17103 junior suite superior deluxe), która posiadała dwa tarasy (od strony morza z jacuzzi), przestronne dwa pokoje i sporą, acz wąską, jak na standard pokoju, łazienkę (w niej osobny prysznic i wanna z hydromasażem). Pokój wyposażony był komfortowo, naturalne materiały, drewno, len, jedwab, bawełna; sprzątany 2x dziennie oraz na prośbę (np. po posiłku z room service); wieczorem przynoszono nam ciepłe ręczniki, czekoladki i ścielono łóżko; klimatyzacja czysta i działająca bez zarzutu, do tego wentylatory sufitowe - niezastąpione na tarasach. Butlerka Johanny kilka razy dziennie (prawie zawsze pod naszą nieobecność) dolewała nam wybrane zapachy do kominków, układała ubrania i poprawiała poduszki. Cały obiekt pedantycznie czysty - sprzątany non stop, wciąż widzieliśmy pracowników zamiatających gałęzie i liście oraz myjących balustrady(!) Wszelkie ubytki farby spowodowane pogodą zamalowywano niemal zaraz po ich powstaniu. Ogród zadbany, trawa równej długości na całej wyspie. Hotel zdecydowanie dla ludzi ceniących sobie spokój i dekadencję oraz prawdziwy luksus. Przez kilkanaście dni wypoczęliśmy tak, jakby urlop trwał kilka miesięcy! Doskonały na romantyczną podróż we dwoje! Oczywiście nawet w hotelu tej klasy (nieoficjalne 6*) może nam coś nie odpowiadać, my całkowicie skreśliliśmy "flagową" restaurację hotelu "Don Pablo", w której poziom obsługi był w naszym odczuciu nie do przyjęcia. Bardzo uciążliwe były także spalinowe samochody typu "Melex", które przewoziły gości po obiekcie. Hotel powinien pomyśleć o wymianie ich na pojazdy elektryczne. Dla niektórych problemem może być fakt, iż plaża Bacardi (największa z trzech na wyspie) jako jedyna jest publiczna i bywa na niej tłoczno i głośno. Plaży Bacardi warto unikać w godzinach, gdy przypływają turyści z innych wysp oraz tubylcy (wyłącznie dla gości jest bodajże przed 11 i po 17). Moim zdaniem, aby w pełni docenić zarówno ten konkretny obiekt, jak i wakacje na Dominikanie warto wybrać się na wycieczkę na plaże Punta Cana - zdobywa się ciekawą perspektywę. Ważne! Nawet mając opcję AlI Inclusive należy pamiętać o napiwkach 1-5$ dla kelnerów, 5-20 $ dla butlerów - opłaci się! Serwis będzie szczęśliwszy, a przez to "wydajniejszy", co sprawi, że nasz urlop stanie się bardziej komfortowy. Wyjątkowe miejsce! Polecam! Wielu gości uroniło łzę, gdy przyszedł czas powrotu do domów...

Wskazówka dotycząca pokoi: Odradzam wille na plaży – najgłośniejsza część hotelu, plaża, restauracje etc. Brak intymności.
Termin pobytu: wrzesień 2015
2  Dziękujemy, Kaharia
Zrecenzowano: 14 lipca 2016

W hotelu spędziliśmy 12 dni - na przełomie czerwca i lipca 2016. Przy jego wyborze braliśmy pod uwagę głównie wspaniałe wręcz recenzje i tegoroczną pierwszą nagrodę. Niestety hotel nieco zawiódł nasze wysokie oczekiwania. Jedno jest pewne - i tutaj zgadzamy się z resztą - można w nim dobrze wypocząć. Ale jeśli chcesz aktywniej spędzić urlop, coś zobaczyć, czy dobrze się bawić - wybierz inny hotel. Plusy - bardzo dobre jedzenie, obszerne pokoje z olbrzymimi wręcz łazienkami ( byliśmy w villi 5 ). Minusy - niewielkie plaże, bardzo gęsto poustawiane leżaki -czuliśmy się niekiedy, jak na nadbałtyckich plażach ; ). My na pewno nie wrócimy ponownie, ale szczerze stwierdzamy, że poziom hotelu jest bardzo dobry i stąd nasza dość wysoka ocena.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dopłacić do pokoju w willach ! Najlepsze pokoje w willach 4-7.
Termin pobytu: lipiec 2016
1  Dziękujemy, KarolinaL352
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 15 lipca 2016

Dear Karolina L,

Recieve warm greeting from all the members of our Hotel Luxury Bahia Principe Cayo Levantado Don Pablo Collection, we would like to thank you for sharing your opinion with us and other users of Tripadvisor, we truly appreciate it.

We are happy to learn that overall we met your expectations; we also take note of those ratings and comments, which indicate opportunity for improvement.

We hope we can have the chance to welcome you again in our Hotel or in any of the Bahia Principe Hotels & Resorts in a near future.

Regards,

Zrecenzowano: 1 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy zachwyceni hotelem, obsługą, animacjami, jak i rownież lokalizacją. Nie mamy nic do zarzucenia. Kuchnia wyśmienita z możliwością rezerwacji romantycznej kolacji w restauracji tematycznej. Ponadto wiele możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Różnorakie rywalizacje sportowe, gry, dart, itp, w których wygrywa się butelkę rumu lub koszulkę z logo hotelu. Prywatność, kameralność to główne cechy hotelu. Pomimo, iż byliśmy jedynymi Polakami nie narzekaliśmy na brak zajęć i nudę. W przyszłości planujemy jeszcze na Cayo wrócić. Dyskutując na temat hotelu z Niemcami rownież wysoko go oceniali.

Termin pobytu: październik 2015
1  Dziękujemy, Anita M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 4 maja 2016

Dear Anita M,

Please receive a warm greeting from all the staff in our Hotel Luxury Bahía Príncipe Cayo Levantado, Don Pablo Collection; specially from our General Manager.

First of all, we would like to thank you for your excelent review. Our staff is always happy to hear our guest feedbacks and is truly a pleasure to learn that you had a pleasant stay with us.

Definitely we hope we can have the chance to welcome you again in a near future to be able to provide you a memorable experience once more time.

Regards,

Zrecenzowano: 28 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Wakacje na rajskiej wyspie. Wszystko co związane z tym miejscem jest na wysokim poziomie. Zakwaterowanie, plaża, jedzenie, obsługa, zagospodarowanie terenu można polecić z czystym sumieniem. Warto korzystać z restauracji tematycznych, a Don Pablo to już najwyższa półka. Minusy: drinki przy plaży są zdecydowanie gorszej jakości od tych w barach, no i dojazd. Niestety hotel znajduje się daleko od lotnisk i po długiej podróży lotniczej trzeba jeszcze spędzić kolejne 3,5 godziny w busiku. Całość oceniam jednak bardzo wysoko i polecam z czystym sumieniem.

Termin pobytu: luty 2016
1  Dziękujemy, Radosław Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 3 marca 2016

Dear Radosław Z,

Please receive a warm greeting from all the staff in our Hotel Luxury Bahia Principe Cayo Levantado, Don Pablo Collection.

We are very happy to learn that you had a great experience. Thank you for taking of your valuable time to show your appreciation for the service received during your stay, and thank you again for choosing us!

We are looking forward to welcome you back again in our little paradise in a near future or at any of the fantastic all inclusives hotels of our chain Bahia Principe Hotels & Resorts.

Kind regards,

Yinett Anderson