“Luksusowy kawałek raju tylko dla dorosłych”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 14 dodatkowych witryn!
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Cayo Levantado
Zrecenzowano 17 sierpnia 2016

Moim zdaniem ten hotel nie ma wad. Cayo Levantado to prywatna wyspa odseparowana od tętniących życiem i hałaśliwych plaż Dominikany, na Cayo można naprawdę wypocząć i wyciszyć umysł. Hotel przeznaczony jest wyłącznie dla gości dorosłych (18+), a zatem ciszę, spokój oraz - co niezwykle istotne - wyższy standard niż w hotelach rodzinnych mamy gwarantowany. Serwis hotelowy na najwyższym poziomie, do apartamentów dedykowany jest osobisty lokaj (Besos Johanny!), który spełnia każdą naszą prośbę i ma za zadanie uprzyjemnić nam pobyt, np. przygotuje wspaniałą romantyczną kąpiel w jacuzzi na tarasie lub zadba o najlepsze miejsce w restauracji oraz romantyczną aranżację stołu na kolację we dwoje! Wraz z mężem naszą podróż do tego małego raju spędziliśmy w prawdopodobnie największej willi w hotelu (17103 junior suite superior deluxe), która posiadała dwa tarasy (od strony morza z jacuzzi), przestronne dwa pokoje i sporą, acz wąską, jak na standard pokoju, łazienkę (w niej osobny prysznic i wanna z hydromasażem). Pokój wyposażony był komfortowo, naturalne materiały, drewno, len, jedwab, bawełna; sprzątany 2x dziennie oraz na prośbę (np. po posiłku z room service); wieczorem przynoszono nam ciepłe ręczniki, czekoladki i ścielono łóżko; klimatyzacja czysta i działająca bez zarzutu, do tego wentylatory sufitowe - niezastąpione na tarasach. Butlerka Johanny kilka razy dziennie (prawie zawsze pod naszą nieobecność) dolewała nam wybrane zapachy do kominków, układała ubrania i poprawiała poduszki. Cały obiekt pedantycznie czysty - sprzątany non stop, wciąż widzieliśmy pracowników zamiatających gałęzie i liście oraz myjących balustrady(!) Wszelkie ubytki farby spowodowane pogodą zamalowywano niemal zaraz po ich powstaniu. Ogród zadbany, trawa równej długości na całej wyspie. Hotel zdecydowanie dla ludzi ceniących sobie spokój i dekadencję oraz prawdziwy luksus. Przez kilkanaście dni wypoczęliśmy tak, jakby urlop trwał kilka miesięcy! Doskonały na romantyczną podróż we dwoje! Oczywiście nawet w hotelu tej klasy (nieoficjalne 6*) może nam coś nie odpowiadać, my całkowicie skreśliliśmy "flagową" restaurację hotelu "Don Pablo", w której poziom obsługi był w naszym odczuciu nie do przyjęcia. Bardzo uciążliwe były także spalinowe samochody typu "Melex", które przewoziły gości po obiekcie. Hotel powinien pomyśleć o wymianie ich na pojazdy elektryczne. Dla niektórych problemem może być fakt, iż plaża Bacardi (największa z trzech na wyspie) jako jedyna jest publiczna i bywa na niej tłoczno i głośno. Plaży Bacardi warto unikać w godzinach, gdy przypływają turyści z innych wysp oraz tubylcy (wyłącznie dla gości jest bodajże przed 11 i po 17). Moim zdaniem, aby w pełni docenić zarówno ten konkretny obiekt, jak i wakacje na Dominikanie warto wybrać się na wycieczkę na plaże Punta Cana - zdobywa się ciekawą perspektywę. Ważne! Nawet mając opcję AlI Inclusive należy pamiętać o napiwkach 1-5$ dla kelnerów, 5-20 $ dla butlerów - opłaci się! Serwis będzie szczęśliwszy, a przez to "wydajniejszy", co sprawi, że nasz urlop stanie się bardziej komfortowy. Wyjątkowe miejsce! Polecam! Wielu gości uroniło łzę, gdy przyszedł czas powrotu do domów...

Wskazówka dotycząca pokojów: Odradzam wille na plaży – najgłośniejsza część hotelu, plaża, restauracje etc. Brak intymności.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Kaharia
  • Więcej języków

Zrecenzowano 14 lipca 2016

W hotelu spędziliśmy 12 dni - na przełomie czerwca i lipca 2016. Przy jego wyborze braliśmy pod uwagę głównie wspaniałe wręcz recenzje i tegoroczną pierwszą nagrodę. Niestety hotel nieco zawiódł nasze wysokie oczekiwania. Jedno jest pewne - i tutaj zgadzamy się z resztą - można w nim dobrze wypocząć. Ale jeśli chcesz aktywniej spędzić urlop, coś zobaczyć, czy dobrze się bawić - wybierz inny hotel. Plusy - bardzo dobre jedzenie, obszerne pokoje z olbrzymimi wręcz łazienkami ( byliśmy w villi 5 ). Minusy - niewielkie plaże, bardzo gęsto poustawiane leżaki -czuliśmy się niekiedy, jak na nadbałtyckich plażach ; ). My na pewno nie wrócimy ponownie, ale szczerze stwierdzamy, że poziom hotelu jest bardzo dobry i stąd nasza dość wysoka ocena.

Wskazówka dotycząca pokojów: Warto dopłacić do pokoju w willach ! Najlepsze pokoje w willach 4-7.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Karolina L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 15 lipca 2016

Dear Karolina L,

Recieve warm greeting from all the members of our Hotel Luxury Bahia Principe Cayo Levantado Don Pablo Collection, we would like to thank you for sharing your opinion with us and other users of Tripadvisor, we truly appreciate it.

We are happy to learn that overall we met your expectations; we also take note of those ratings and comments, which indicate opportunity for improvement.

We hope we can have the chance to welcome you again in our Hotel or in any of the Bahia Principe Hotels & Resorts in a near future.

Regards,

Zrecenzowano 1 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy zachwyceni hotelem, obsługą, animacjami, jak i rownież lokalizacją. Nie mamy nic do zarzucenia. Kuchnia wyśmienita z możliwością rezerwacji romantycznej kolacji w restauracji tematycznej. Ponadto wiele możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Różnorakie rywalizacje sportowe, gry, dart, itp, w których wygrywa się butelkę rumu lub koszulkę z logo hotelu. Prywatność, kameralność to główne cechy hotelu. Pomimo, iż byliśmy jedynymi Polakami nie narzekaliśmy na brak zajęć i nudę. W przyszłości planujemy jeszcze na Cayo wrócić. Dyskutując na temat hotelu z Niemcami rownież wysoko go oceniali.

Data pobytu: październiku 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Anita M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 4 maja 2016

Dear Anita M,

Please receive a warm greeting from all the staff in our Hotel Luxury Bahía Príncipe Cayo Levantado, Don Pablo Collection; specially from our General Manager.

First of all, we would like to thank you for your excelent review. Our staff is always happy to hear our guest feedbacks and is truly a pleasure to learn that you had a pleasant stay with us.

Definitely we hope we can have the chance to welcome you again in a near future to be able to provide you a memorable experience once more time.

Regards,

Zrecenzowano 28 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Wakacje na rajskiej wyspie. Wszystko co związane z tym miejscem jest na wysokim poziomie. Zakwaterowanie, plaża, jedzenie, obsługa, zagospodarowanie terenu można polecić z czystym sumieniem. Warto korzystać z restauracji tematycznych, a Don Pablo to już najwyższa półka. Minusy: drinki przy plaży są zdecydowanie gorszej jakości od tych w barach, no i dojazd. Niestety hotel znajduje się daleko od lotnisk i po długiej podróży lotniczej trzeba jeszcze spędzić kolejne 3,5 godziny w busiku. Całość oceniam jednak bardzo wysoko i polecam z czystym sumieniem.

Data pobytu: lutym 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Radosław Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 3 marca 2016

Dear Radosław Z,

Please receive a warm greeting from all the staff in our Hotel Luxury Bahia Principe Cayo Levantado, Don Pablo Collection.

We are very happy to learn that you had a great experience. Thank you for taking of your valuable time to show your appreciation for the service received during your stay, and thank you again for choosing us!

We are looking forward to welcome you back again in our little paradise in a near future or at any of the fantastic all inclusives hotels of our chain Bahia Principe Hotels & Resorts.

Kind regards,

Yinett Anderson

Zrecenzowano 1 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Luksusowy hotel z sympatyczna obsługa. Pokoje z wygodnym wyposażeniem, sprzątane nawet 2x dziennie. Bajeczne plaże z lazurowa woda. Wycieczki w hotelu drogie. Polecam wybrać sie na publiczna plaze zapytać o Alberto który robi organizuje wycieczki. Byliśmy pod koniec października 11 dni słonecznych i 1 pochmurny. Wspaniałe ze w hotu nie było dzieci.

Data pobytu: listopadzie 2015
Dziękujemy, Tinka T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 2 listopada 2015

Dear Tinka T,

Kind regards,

Don Pablo Collection

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Cayo Levantado — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 3,4 km
w odległości 100,8 km
Iberostar Grand Hotel Bavaro
w odległości 2,1 km
Luxury Bahia Principe Samana Don Pablo Collection
Luxury Bahia Principe Samana Don...
Nr 1 z 54 w lokalizacji Półwysep Samana
Liczba recenzji: 927
w odległości 105,9 km
The Reserve at Paradisus Palma Real
The Reserve at Paradisus Palma R...
Nr 3 z 112 w lokalizacji Punta Cana
Liczba recenzji: 7 506
w odległości 102,3 km
The Reserve at Paradisus Punta Cana
The Reserve at Paradisus Punta C...
Nr 5 z 112 w lokalizacji Punta Cana
Liczba recenzji: 5 425
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Luxury Bahia Principe Cayo Levantado? Podziel się wrażeniami!

Luxury Bahia Principe Cayo Levantado — dodatkowe informacje

Adres: | Bahia de Samana, Isla de Cayo Levantado, Dominikana
Numer telefonu:
Lokalizacja: Karaiby > Dominikana > Półwysep Samana > Cayo Levantado
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Apartamenty Basen Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 1 hoteli w Cayo Levantado
Zakres cen: 1 040 zł–1 888 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Luxury Bahia Principe Cayo Levantado 4*
Liczba pokoi: 268
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Luxury Bahia Principe Cayo Levantado. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Gran Bahia Principe Cayo Levantado Hotel
Cayo Levantado Samana
Cayo Levantado Dominican Republic
Bahia Principe Cayo Levantado
Cayo Levantado Hotel Samana

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?