Zrecenzowano: 14 lipca 2016

W hotelu spędziliśmy 12 dni - na przełomie czerwca i lipca 2016. Przy jego wyborze braliśmy pod uwagę głównie wspaniałe wręcz recenzje i tegoroczną pierwszą nagrodę. Niestety hotel nieco zawiódł nasze wysokie oczekiwania. Jedno jest pewne - i tutaj zgadzamy się z resztą - można w nim dobrze wypocząć. Ale jeśli chcesz aktywniej spędzić urlop, coś zobaczyć, czy dobrze się bawić - wybierz inny hotel. Plusy - bardzo dobre jedzenie, obszerne pokoje z olbrzymimi wręcz łazienkami ( byliśmy w villi 5 ). Minusy - niewielkie plaże, bardzo gęsto poustawiane leżaki -czuliśmy się niekiedy, jak na nadbałtyckich plażach ; ). My na pewno nie wrócimy ponownie, ale szczerze stwierdzamy, że poziom hotelu jest bardzo dobry i stąd nasza dość wysoka ocena.

Wskazówka dotycząca pokojów: Warto dopłacić do pokoju w willach ! Najlepsze pokoje w willach 4-7.
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Karolina L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 15 lipca 2016

Dear Karolina L,

Recieve warm greeting from all the members of our Hotel Luxury Bahia Principe Cayo Levantado Don Pablo Collection, we would like to thank you for sharing your opinion with us and other users of Tripadvisor, we truly appreciate it.

We are happy to learn that overall we met your expectations; we also take note of those ratings and comments, which indicate opportunity for improvement.

We hope we can have the chance to welcome you again in our Hotel or in any of the Bahia Principe Hotels & Resorts in a near future.

Zrecenzowano: 1 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy zachwyceni hotelem, obsługą, animacjami, jak i rownież lokalizacją. Nie mamy nic do zarzucenia. Kuchnia wyśmienita z możliwością rezerwacji romantycznej kolacji w restauracji tematycznej. Ponadto wiele możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Różnorakie rywalizacje sportowe, gry, dart, itp, w których wygrywa się butelkę rumu lub koszulkę z logo hotelu. Prywatność, kameralność to główne cechy hotelu. Pomimo, iż byliśmy jedynymi Polakami nie narzekaliśmy na brak zajęć i nudę. W przyszłości planujemy jeszcze na Cayo wrócić. Dyskutując na temat hotelu z Niemcami rownież wysoko go oceniali.

Data pobytu: październik 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Anita M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 4 maja 2016

Dear Anita M,

Please receive a warm greeting from all the staff in our Hotel Luxury Bahía Príncipe Cayo Levantado, Don Pablo Collection; specially from our General Manager.

First of all, we would like to thank you for your excelent review. Our staff is always happy to hear our guest feedbacks and is truly a pleasure to learn that you had a pleasant stay with us.

Definitely we hope we can have the chance to welcome you again in a near future to be able to provide you a memorable experience once more time.

Zrecenzowano: 28 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Wakacje na rajskiej wyspie. Wszystko co związane z tym miejscem jest na wysokim poziomie. Zakwaterowanie, plaża, jedzenie, obsługa, zagospodarowanie terenu można polecić z czystym sumieniem. Warto korzystać z restauracji tematycznych, a Don Pablo to już najwyższa półka. Minusy: drinki przy plaży są zdecydowanie gorszej jakości od tych w barach, no i dojazd. Niestety hotel znajduje się daleko od lotnisk i po długiej podróży lotniczej trzeba jeszcze spędzić kolejne 3,5 godziny w busiku. Całość oceniam jednak bardzo wysoko i polecam z czystym sumieniem.

Data pobytu: luty 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Radosław Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 3 marca 2016

Dear Radosław Z,

Please receive a warm greeting from all the staff in our Hotel Luxury Bahia Principe Cayo Levantado, Don Pablo Collection.

We are very happy to learn that you had a great experience. Thank you for taking of your valuable time to show your appreciation for the service received during your stay, and thank you again for choosing us!

We are looking forward to welcome you back again in our little paradise in a near future or at any of the fantastic all inclusives hotels of our chain Bahia Principe Hotels & Resorts.

Kind regards,

Yinett Anderson

Zrecenzowano: 1 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Luksusowy hotel z sympatyczna obsługa. Pokoje z wygodnym wyposażeniem, sprzątane nawet 2x dziennie. Bajeczne plaże z lazurowa woda. Wycieczki w hotelu drogie. Polecam wybrać sie na publiczna plaze zapytać o Alberto który robi organizuje wycieczki. Byliśmy pod koniec października 11 dni słonecznych i 1 pochmurny. Wspaniałe ze w hotu nie było dzieci.

Data pobytu: listopad 2015
Dziękujemy, Tinka T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 2 listopada 2015

Dear Tinka T,

Kind regards,

Zrecenzowano: 23 września 2015

Najlepsze wakacje w życiu. Cudowna atmosfera, przepiękny hotel, wspaniali ludzie. Mieliśmy pokój 17103, chyba najlepszy pokój w tym hotelu, olbrzymi z dwoma tarasami, sam stanowiący osobny budynek, doskonale położony w samym centrum wyspy.

Naszym butlerem była Johanny, którą chciałbym bardzo pozdrowić, cudowna kobieta odgadująca zachcianki gości, punktualna i perfekcyjna. Romantyczne kolacje i kąpiele na tarasie Johanny zorganizuje wszystko. To właśnie dzięki jej pracy i zaangażowaniu będę pamiętał ten urlop jako wakacje życia. Dziękuję !!! "Johanny is the best butler"

Hotel jest cudownym miejscem na spędzenie romantycznego urlopu dla pary. Cisza spokój, bardzo dobre jedzenie, przepiękne widoki (niesamowity ogród, spacer w nim to czysta przyjemność). Hotel jest bardzo czysty, sprzątają praktycznie cały czas.

Bardzo podobał mi się zwyczaj, że przed wejściem do restauracji każdy z gości był proszony o odkażenie rąk płynem antybakteryjnym. Drobna rzecz a jak poprawiała "humor".

Hotel jest 18+ więc jest idealnym miejscem na wyciszenie i relax. Świetne drinki i doskonałe jedzenie.

Reasumując: zwiedziłem już dużo hoteli na świecie i wiele jest podobnych, oferujących doskonałe warunki. Ale ten hotel wyróżniają ludzie w nim pracujący, tworzący niezapomnianą atmosferę. Dzięki ich pracy od ogrodników do butlerów odpoczywasz, relaksujesz się całkowicie. Przemili ludzie zapewnią wakacje życia.

PS: w hotelu pracuje Polka , Pani Kasia (którą serdecznie pozdrawiam), więc, jeżeli masz jakieś problemy to poproś o kontakt z nią.

Wskazówka dotycząca pokojów: Miałem pokój 17103 czyli w TUI Germany Junior Suita Superior Delux, wart swojej ceny. Cisza, spokój w centralnym punkcie wyspy
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, pawelcd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Customer Servic... B, Customer Service, Luxury Bahia Principe Cayo LevantadoOdpowiedź udzielona 25 września 2015

Dear pawelcd,