Szkoda czasu

mundigutierrez
Wałbrzych, Polska
Ciekawe miejsce, choć nie ma co się nastawiać na efekt "WOW"

KLilith
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 455)

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Miejsce...no cóż,raczej żeby specjalnie tam jechać,to nie polecam,szkoda czasu jest wiele ciekawszych miejsc na Rodos,które można zobaczyć i poświęcić im więcej czasu.
Osławiony tunel,wiele pawi...(na Filerimos jest ich dużo więcej)to trochę za mało jak na taką reklamę tego miejsca...choć podczas upałów pewnie ma swoje zalety.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, mundigutierrez
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

W sumie fajne, zacienione miejsce, gdzie można trochę odpocząć od zgiełku. Źródła same w sobie są średnią atrakcją - po prostu rzeczka w lesie. Po okolicy chodzą całkiem oswojone pawie co jest ciekawą atrakcją. Przejście w tunelu - mam mieszane odczucia - ciemno, zimno w nogi i długo:P Ale z drugiej strony nigdy czegoś takiego nie robiłam, więc coś nowego. Po wyjściu z tunelu trzeba udać się w lewą stronę, żeby dojść do wodospadu. Ogólnie polecam na spacer, ale bez zbyt dużych oczekiwań.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, KLilith
Zrecenzowano: 19 września 2018

Nie nastawiajcie się na niesamowite doznania.Jest to parking, obok którego jest wiele pawi (i za nie plus). Poza tym jest knajpa (dość droga), z której widać te 7 źródeł. Po prostu rzeczka zaczynająca swój bieg. Normalnie nikt by na to nie zwrócił uwagi, więc opisano źródła tabliczkami z numerami. Wszystkie są obok siebie, więc uważajcie żeby nie ominąć, będąc nastawionym na spacer. Tutaj wszystko jest w jednym miejscu.
Dodatkowo jest też możliwość przejścia tunelem. Ciemno, lodowata woda do pół łydki, nisko i wąsko. Jeśli kogoś to interesuje - fajnie. Ale tam naprawdę nie ma nic ciekawego - jeden wielki zawód.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Adam C
Zrecenzowano: 2 września 2018

Fajna atrakcja, coś innego. Ale polecam, niedaleko od głównej trasy w kierunku Rodos. Polecam wejść do tunelu :D

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, IWAN7
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam. Bardzo zielono, pełno drzew i miłego chłodu. Można spotkać pawie, żółwie i małe rybki. Naprawdę bardzo ładne miejsce. Jest tam przepiękna restauracja pod drzewami wiec daje dużo chłodu. Dość drogo ale to chyba standard w takich miejscach nawet w Polsce. Można przejść przez tunel i dojdzie sie przez niego do płytkiego jeziora. Mój Chłopak szedł tunelem a ja drogą. Warto zabrać ze sobą buty do wody, ponieważ nie da sie wrócić tunelem tylko trzeba isc przez las i jak sie okaże ze nie macie przy sobie żadnych butów to ładnie wam stopy rozmasuje Koło jeziora jest piękny wodospad, którego rownież warto zobaczyć. Jeśli chodzi o 7 źródeł to sa one oznaczone numerkami. Patrzcie uważnie bo ja na początku sie nie zorientowałam. Miejsce warte zobaczenia!!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
3  Dziękujemy, 859angelikaa