perła na uboczu

Zrecenzowano: 27 marca 2018
687arturr
Kraków, Polska
Nie tylko dla pielgrzymów

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2017
Surykatka
Sosnowiec, Polska

Zrecenzowano: 27 marca 2018

Piękne i nieznane miejsce, w którym odnajdą się nie tylko osoby szukające religijnych przeżyć. Kapliczki są chyba liczniejsze, a dróżki kalwaryjskie dłuższe i bardziej zróżnicowane niż w Kalwarii Zebrzydowskiej. Otoczenie kompleksu bardzo malownicze, dzikie i ciche. Wszystkim polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
1  Dziękujemy, 687arturr
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2017

Połozona w pięknym miejscu, sam dojazd i podziwianie widoków gwarantuje wiele wrażeń. Na miejscu możliwość zakupu pamiątek i skorzystania z gastronomii. Dla dysponujących duuuzą ilością czasu-Droga Krzyżowa(choć w małym ułamku). Miejsce słynie też z kilku przypadków uzdrowień. Kościół piękny, ogromne wrażenie robi obraz Matki Boskiej w szklanej sukience od pracowników huty szkła w Krośnie. Byłam z biura podróży,, Mateusz'' ze świetnym przewodnikiem.
Polecam każdemu

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017