Sromowce Wyżne
Polecam

Bardzo fajna atrakcja ! Adrenalina śmiech i zabawa polecam ! Bardzo mili panowie flisacy humor i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Arkadiusz P
Świetna zabawa

Pogoda trafiona 100%, przewodnik również, miła pogawędka i mnóstwo anegdot, cudowne widoki, kto nie... Przeczytaj więcej

PrzemoSt68
Bydgoszcz, Polska

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Z przyjemnością po latach wróciłam do Szczawnicy i na spływ Dunajcem. niesamowite widoki. Flisak, który z nami płynął miał poczucie humoru i opowiadał mnóstwo ciekawych historii. Zdjęcia stamtąd są przecudne. A spotkanie z czarnym bocianem miłe, bo dawno już tego ptaka nie widziałam w czasie innych podróży.Jeżeli jest tak ciepło jak było w lipcu oprócz aparatu obowiązkowy jest kapelusz.

Dziękujemy, turcja
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Było niesamowicie, piękne okolice super widoki a Panowie flisacy weseli, żartobliwi i z dużą wiedzą na temat okolicy, historii spływu i wszystkiego co związane z atrakcją. Polecam gorąco trasę do Krościenka. Mieliśmy piękną pogodę i super obsadę obcych nam ludzi. Gorąco pozdrawiam flisaków z łodzi 191 i do zobaczenia za rok :) Rodzina z Bydgoszczy

Dziękujemy, DanutaH74
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

przepiękne widoki, flisackie żarty tworzą niepowtarzalny klimat. w czasie słonecznej pogody konieczne czapki i krem z wysokim filtrem! w razie deszczu zabierzcie zwykłe duże foliowe peleryny: dziecko można w całości okryć i nie martwić się, że będzie potem siedzieć mokre przez resztę spływu.
wycieczka trwa około 2,5 godziny - do Szczawnicy (do Krościenka trzeba doliczyć jeszcze pół godziny) - na twardych ławeczkach bolą pupy hi hi

2  Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super widoki, miła atmosfera, ciekawe historie, klimat i żarty, które tworzą flisacy - kolejny obowiązkowy punkt w Pieninach.
Najlepiej spłynąć, a później wejść na 3 korony - widać z góry jak malutkie są łodzie.

Dziękujemy, Goszaka
Zrecenzowano: 14 maja 2019

Spływ z rodziną, temperatura w okolicach plus 3. Gdyby nie mgła, widoki byłyby fantastyczne :)
Cudowni flisacy (pozdrawiamy łódź nr 17), żarty, kawały, opowieści.
Temperatura zrobiła swoje i w Szczawnicy pierwsze kroki skierowaliśmy na gorącą herbatkę.
Uwaga- po wykupieniu biletu na powrót busem zaskoczenie: przy dolnej przystani brak oznakowania parkingu skąd busy odjeżdżają do Sromowiec. Pierwszy kurs po godzinie 14-ej, oczywiście na starcie brak tej informacji!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Robert_Krakus