“Najlepsza restauracja!”
Grand House Restaurant — recenzja

Grand House Restaurant
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Mogilany)
Opis: Grand House Restaurant to cudowne i przepyszne miejsce na małopolskiej mapie kulinarnej. Serwujemy dla naszych Klientów dania różnych kuchni świata, zaczynając od polskiej, a kończąc na japońskiej. Jesteśmy dumni z serwowanych przez naszych kucharzy dań. Uważamy, że smaczna kuchnia to taka, którą mielibyśmy ochotę jeść sami. Wszystkie dania są przemyślane i dopieszczone w najdrobniejszym szczególe
Zrecenzowano 7 września 2019

Odwiedzając Grand House Family Club czułem się jak Matt Damon w filmie Elizjum. Im bliżej restauracji tym więcej było uśmiechniętych ludzi, wszyscy śliczni niczym wyjęci z żurnala, a i średni wiek samochodów zmalał o co najmniej 10 lat.
Co do samej restauracji to dania były wyśmienite, nam szczególnie przypadły do gustu burgery. Obsługa miła, nienachalna i profesjonalna była w stanie każdemu z nas polecić danie, które zachwyciło by nawet Panią Gessler.
Wisienką na torcie był przystojny menadżer obiektu - Pan Maciej. Człowiek po którym od razu widać, że kocha to co robi,profesjonalista i perfekcjonista. Z przyjemnością zlecił bym mu organizację każdej imprezy!

Dziękujemy, Climber434369

Zrecenzowano 7 września 2019

Restauracja zlokalizowana niedaleko Krakowa, na zacisznym osiedlu. Świetne jedzenie i bardzo miła obsługa. Chłodnik z botwinki świetnie sprawdził się w upalny dzień. Pizza także spełniła nasze oczekiwania. Z restauracją połączony jest także Hotel co stwarza możliwość przedłużenia pobytu. Świetna miejscówka. Na pewno jeszcze tam wrócimy! :)

Dziękujemy, Weronika G
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto zjechać z Zakopianki.
Doskonałe menu, super atmosfera.
Bardzo dobre pizze, pyszny burger tex-mex.
i do tego lany Pilzner z pianką

Dziękujemy, BartKrakow
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kuchnia, świetne pozycje w menu, polecam szczególnie polędwiczki w sosie grzybowo dyniowymi, żurek oraz burger „tex-mex”. Piękny i przemyślany wystrój oraz bardzo przyjazna obsługa sprawiają, że chciałoby się tu wracać niemal codziennie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, AdamStpn
Zrecenzowano 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny loftowy wystrój, rodzinna atmosfera a co najważniejsze smaczne jedzenie.Polecam w szczególności zupę rybną oraz Burger Szefa. Na deser znakomita biała kawa oraz ciasteczko własnego wypieku ukontentuje każdego.Polecam!!!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Ania S

Grand House Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Głogoczów, Małopolskie
Mogilany, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Grand House Restaurant? Podziel się wrażeniami!