Rozogi

“Miejsce godne polecenia”
Zajazd Tusinek — recenzja

Zajazd Tusinek
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Rozogi)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne. Porcje duże, więc nawet najgłodniejsi wyjdą syci. Obsługa bardzo sprawnie ogarnia restaurację. Jest tez sklep, w którym można kupić wyroby z ich gospodarstwa a także produkty lokalne. Ceny za drugie danie nie całe 40 PLN, ale warte swojej ceny. Zupy w cenach 11-15 PLN. Polecam w 100%

Dziękujemy, 162micha_s

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybkość z jaką uwija się obsługa, godna podziwu. Dania smaczne, choć „skuchą” jest pstrąg z grilla. Przesuszony, spalony miejscami. Zaś kotlet schabowy bije wszystkie inne dania na głowę. Porcje ogromne, jak dla kowala (bez obrazy).
W sumie - byliśmy tu nie raz i nie raz jeszcze zajrzymy.
Polecamy

1  Dziękujemy, DA T
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór dań wystarczający. Pięknie prezentuje się kozięcina. Podpłomyki trochę niedoprawione. Ziemniaki z siadłem mlekiem, które zawsze tu zamawiam jakoś podane były zimne i za mało na nich okrasy jakoś było.
Kompot pychota

Dziękujemy, 39agnieszkag
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad pyszny troskę za drogo jak na takie dania. Polecam na obiad. Można obok zakupić różne smakołyki i warzywa z miejscowego gospodarstwa.

Dziękujemy, Adam Z
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, świeże produkty duże porcje. Menu niezbyt rozbudowane co świadczy o świeżości. Warte odwiedzenia w trasie. Obok sklep z produktami. Ceny dość wysokie ale jakość adekwatna. Obsługa miła. Dość szybko podawane dania mimo duzego ruchu. Bardzo polecam

Dziękujemy, Raczej T

Zajazd Tusinek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Myszyniec, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Zajazd Tusinek? Podziel się wrażeniami!