“Smacznie i zawsze po drodze”
Zajazd Tusinek — recenzja

Zajazd Tusinek
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Rozogi)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybór dań wystarczający. Pięknie prezentuje się kozięcina. Podpłomyki trochę niedoprawione. Ziemniaki z siadłem mlekiem, które zawsze tu zamawiam jakoś podane były zimne i za mało na nich okrasy jakoś było.
Kompot pychota

Dziękujemy, 39agnieszkag

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad pyszny troskę za drogo jak na takie dania. Polecam na obiad. Można obok zakupić różne smakołyki i warzywa z miejscowego gospodarstwa.

Dziękujemy, Adam Z
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, świeże produkty duże porcje. Menu niezbyt rozbudowane co świadczy o świeżości. Warte odwiedzenia w trasie. Obok sklep z produktami. Ceny dość wysokie ale jakość adekwatna. Obsługa miła. Dość szybko podawane dania mimo duzego ruchu. Bardzo polecam

Dziękujemy, Raczej T
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z rodziną, zamówiliśmy podpłomyk z kozim serem, zupy z kapusty, młodej i kiszonej, pierogi z twarogiem i schabowego. Mały wybór dań dla dzieci (nie lubię tego kryterium oceny, ale każdy rodzic wie, ze w ogłaszającej się rodzinnej restauracji muszą być naleśniki i coś w wersji mniejszej niż główne danie). Fajnie, ze piec jest na zewnątrz. Obsługa sprawna, dania spore, ceny tez. Schabowy za 38 zł, podane dwa kotlety z ziemniakami na kapuście, za duża porcja, za duża cena. Podpłomyk z serem kozim i pomidorami. Fajnie, ze lokalnie, szkoda, ze niesmacznie. Zrobione po grecku z suszonym oregano, pomidor może i lokalny ale zupełnie bez smaku. Mdłe danie, dzieci zmęczyły. Lepszy dla mnie byłby z domową konfiturą lub miodem, ser był tez za bardzo łagodny. Schabowy poprawny, pierogi ok. Zupy w barach mlecznych są lepsze. Długo jechałam do zajazdu, może za bardzo nastawiłam się na pyszne dania, dlatego to rozczarowanie jest tak spore. Kelnerka odradziła spacer po okolicy „bo tam i tak nic nie ma”. Wychodząc zaszłam do sklepiku przy zajeździe, świeża drożdżówka pachniała na kilometr, kupiłam, nawet rodzynki nie przeszkadzały ;) a w sklepie można kupić sporo, brak cen, o większość trzeba pytać, ale mają np. Wyroby z Gęsiej Chaty z Iławy. Za to plus

1  Dziękujemy, DorotaW1066
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu z polecenia innego miejsca ze znaczkiem „dziedzictwo kulinarne” Warmii i Mazur i nie zawiedliśmy się. Prawdziwe mleko zsiadłe z ziemniakami, podpłomyk koziołek (miejscowy kizi twaróg, rukola i zioła), i podplomyk z różnościami, barszcz z kołdunami - wszystko było pyszne. Do tego miła obsługa, i zakupy. Ceny adekwatne do takiej jakości. Na pewno wrócimy.

Dziękujemy, FrajdekW

Zajazd Tusinek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Myszyniec, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Zajazd Tusinek? Podziel się wrażeniami!