“Pysznie i tanio ”
Dwór u Antoniego — recenzja

Dwór u Antoniego
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Orońsko)

Obiad w trasie, miejsce wybrane zupełnie przypadkowo, ale warto było zjechać z drogi. Pyszny barszcz z uszkami, pierogi i placki ziemniaczane, wszystko podane szybko, a porcje ogromne. Rachunek za barszcz, pierogi, placki, buraczki na ciepło i dwa napoje - 40 zł. Miło, że gdzieś jeszcze można zjeść dobrze za nieduże pieniądze. Polecam!

Dziękujemy, MadWawa

Jedna z niewielu znanych mi jadłodajni, gdzie wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu. Nie używają gotowców czy półproduktów.
Bardzo dobre pierogi, uszka itp.
Jak ktoś wspominał - jajecznica na bekonie niezbyt dobra, ale za to na maśle robią doskonałą.
Generalnie polecam każdemu, kto nie spodziewa się nie wiadomo jakiej obsługi czy wystroju a chce zjeść świeżo przyrządzone danie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, r-bike
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

25 maja mieliśmy w Dworze u Antoniego wesele wraz z poprawinami. Dzięki pomocy Pani Kingi i Pani Bogusi impreza wypadła na 6+, wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie. Jedzenie było bardzo smaczne, a do tego różnorodne, swieze i podane w dużych ilościach. Musimy wspomnieć, że obsługa na sali wydawała jedzenie w tak ekspresowym tempie, że każdy gość dostawał ciepły posiłek w tym samym czasie. Było nam bardzo miło, jak każdy gość podchodził do nas i mówił, że jest zachwycony, że niczego nie brakuje czy nawet usłyszeliśmy, że sami sobie zaplanuja tutaj jakaś uroczystość. Myślimy, ze to rowniez nie byla nasza ostatnia uroczystość w tym lokalu. NIE mamy czego się doczepić. Niczego byśmy nie poprawili po czasie, bo było idealnie. A te złe opinie w sieci, to musi być konkurencja. Sale wybraliśmy ze względu na to, ze juz mieliśmy okazję być na weselu 2 lata temu. Klimat sali, jedzenie i obsługa sprawily, że sami zdecydowaliśmy się tam zorganizować swoje wesele. Jesteśmy zachwyceni i moglibyśmy pisać tak dluga opinie na temat tego całego wesela, że stworzylibysmy książke.
Polecamy każdemu z całego serca, kto tylko się zastanawia czy wybrać Dwór u Antoniego. Pozdrawiamy i dziękujemy za udaną uroczystość !
Sylwia i Przemek. :)

Dziękujemy, Cosmopolitan441372
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się tutaj na śniadanie. Udało się zapłacić karta, pomimo nietęgiej miny Pani kelnerki. Na śniadanie chłopskie składały się: jajecznica z bekonem, papryka, ogórki, masło i chleb. Z tego wszystkiego dało się zjeść chleb z masłem. Papryka była wyciągnięta ze słoika i smakowała octem. Ogórki to samo a jajecznica to dramat. Śmierdziała spalenizna i miała kawałki czegoś co kiedyś było boczkiem, ale stawiam ze jakieś 15 dni wcześniej. Istny dramat. Może oferta obiadowa jest spoko, ale na śniadanie lepiej omijać ten lokal z daleka.

Dziękujemy, bert6969
Zrecenzowano 18 grudnia 2018

Dwór u Antoniego jest restauracją w postaci drewnianej karczmy. bardzo dobre położenie tuż przy trasie S7 w pobliżu jednego ze zjazdów do Radomia. Bardzo duży parking.
Bardzo szybka obsługa. Zamawia się i płaci od razu przy barze. Czas oczekiwania 10-15 minut. Zamówiony karczek z grilla bardzo smaczny.
Świetne miejsce na posiłek w podróży służbowej, byłem pierwszy raz i chętnie tutaj wrócę. Polecam! :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Damian A

Byłeś(-aś) w Dwór u Antoniego? Podziel się wrażeniami!