Zrecenzowano: 8 września 2019

Byliśmy na krótkim urlopie kaszubskim z narzeczoną i córkami.
Przyjemne pokoje, super pomocna obsługa.
Bardzo dobry stosunek jakosci do ceny.
Zdecydowanym atutem jest plac zabaw oraz piękny, zadbany teren zielony należący do hotelu.
Polecam

Dziękujemy, Piotr_Erd
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad bardzo smaczny, obsługa miła zaproponowała poczęstunek w czasie oczekiwania na obiad. W sali obok odbywało się wesele, jednak w żaden sposób nie przeszkadzało to w spokojnym delektowaniem się posiłkiem. Na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Chyba czwarty raz trafiłam do restauracji w Grzybowskim Młynie i jak zwykle nie zawiodłam się. Mąż wziął chłodnik - pyszny, aksamitny smak, ja - jak zwykle żurek o muślinowej konsystencji. Danie główne z karty "Szef kuchni poleca" pierś z kurczaka podana z musem z malinowych pomidorów z bobem. Naprawdę obłędny smak. Tata wziął grillowaną karkówkę w płatach. Boże! Jakie do było doskonałe. Polecam! Polecam! I jeszcze raz - polecam. Każdemu, kto wraca z Wdzydz i tam nic nie znalazł jadalnego.

1  Dziękujemy, kaira843
Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracjii trafiliśmy po godzinie 19.00 więc teoretycznie po zamknięciu restauracyjnej kuchni. Przywitał nas jak się później okazało szef kuchni- Pan Tadeusz .Przywitał nas tak jakbyśmy mieli zarezerwowany stolik i specjalnie nas oczekiwał. Profesjonalnie przedstawił nam menu i już po chwili zupy wylądowały na naszym stole. Wszystkie pyszne: rosół, rybna i zupa z wołowiną. Nim się obejrzeliśmy drugie dania wylądowały na stole. Pyszna sielawa, genialne żeberko wołowe, schabowy, kurczak. Szef sali - Pan Tadeusz = maestro , pełen profesjonalizm. Mój syn chciał skosztowac ode mnie zupy rybnej a po chwili na stole stała przed nim zupa rybna do sprobowania na koszt firmy.Pyszne lody i naleśniki. Ceny jak na tę jakość jedzenia niewygórowane. Na pewno tu wrócimy.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, jaros_awr749
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękujemy za miłe przyjęcie, nas - rowerzystek, które zjawiły się wczoraj późnym wieczorem znienacka po ciężkiej rowerowej przeprawie po piaskach Borów Tucholskich. Pan Tadeusz przyjął nas bardzo serdecznie i zaopiekował się nami tak, że całe zmęczenie od razu minęło! Jedzenie wyborne! Wystrój piękny! Obsługa na bardzo wysokim poziomie! Cudowne miejsce! Na pewno tu wrócimy! Dziękujemy!

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, EwaRzeszotarska