Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad bardzo smaczny, obsługa miła zaproponowała poczęstunek w czasie oczekiwania na obiad. W sali obok odbywało się wesele, jednak w żaden sposób nie przeszkadzało to w spokojnym delektowaniem się posiłkiem. Na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, Paweł S
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Chyba czwarty raz trafiłam do restauracji w Grzybowskim Młynie i jak zwykle nie zawiodłam się. Mąż wziął chłodnik - pyszny, aksamitny smak, ja - jak zwykle żurek o muślinowej konsystencji. Danie główne z karty "Szef kuchni poleca" pierś z kurczaka podana z musem z malinowych pomidorów z bobem. Naprawdę obłędny smak. Tata wziął grillowaną karkówkę w płatach. Boże! Jakie do było doskonałe. Polecam! Polecam! I jeszcze raz - polecam. Każdemu, kto wraca z Wdzydz i tam nic nie znalazł jadalnego.

1  Dziękujemy, kaira843
Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracjii trafiliśmy po godzinie 19.00 więc teoretycznie po zamknięciu restauracyjnej kuchni. Przywitał nas jak się później okazało szef kuchni- Pan Tadeusz .Przywitał nas tak jakbyśmy mieli zarezerwowany stolik i specjalnie nas oczekiwał. Profesjonalnie przedstawił nam menu i już po chwili zupy wylądowały na naszym stole. Wszystkie pyszne: rosół, rybna i zupa z wołowiną. Nim się obejrzeliśmy drugie dania wylądowały na stole. Pyszna sielawa, genialne żeberko wołowe, schabowy, kurczak. Szef sali - Pan Tadeusz = maestro , pełen profesjonalizm. Mój syn chciał skosztowac ode mnie zupy rybnej a po chwili na stole stała przed nim zupa rybna do sprobowania na koszt firmy.Pyszne lody i naleśniki. Ceny jak na tę jakość jedzenia niewygórowane. Na pewno tu wrócimy.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, jaros_awr749
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękujemy za miłe przyjęcie, nas - rowerzystek, które zjawiły się wczoraj późnym wieczorem znienacka po ciężkiej rowerowej przeprawie po piaskach Borów Tucholskich. Pan Tadeusz przyjął nas bardzo serdecznie i zaopiekował się nami tak, że całe zmęczenie od razu minęło! Jedzenie wyborne! Wystrój piękny! Obsługa na bardzo wysokim poziomie! Cudowne miejsce! Na pewno tu wrócimy! Dziękujemy!

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, EwaRzeszotarska
Zrecenzowano: 27 marca 2019

Kolejny raz wybrałam się na obiad do Osady Grzybowski Młyn. Jedzenie dalej na takim samym poziomie jak pamiętam. Smacznie, obsługa ok. Nie mam nic do zarzucenia temu miejscu. Myślę, że ceny też są umiarkowane więc warto odwiedzić.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Monika C