Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Wyposażone z gustem ale brak jest miejsc do powieszenia ręczników kąpielowych, tych z łazienki oraz szlafroków basenowych. W pokojach bez balkonu to już zupełny dramat. Basen wewnętrzny niestety niewielki i zaniedbany (porozrzucane zabawki do wody dla dzieci, woda rozlana nie zbierana, podobnie w szatni - brak obsługi. Restauracja w godzinach popołudniowych zbyt mała do pomieszczenia gości hotelowych. Panuje duży tłok a co gorsza obsługa nie nadąża ze zmianą nakrycia stołów, donoszeniem naczyń, sztućców, szklanek i kawy do ekspresu. Korzystałem tylko ze śniadań ale nie były zbyt wyszukane i zdarzały się np. surowe, zbyt słabo podgrzane kiełbaski, Restauracja jest zdecydowanie najsłabszym punktem hotelu. Brak też miejsca, gdzie w spokoju możnaby usiąść i wypić kawę , drinka - takie miejsce znajduje się przy recepcji w wąskim przejściu i nie sprzyja relaksowi :) Duży parking płatny - nie było problemu z wolnymi miejscami. Internet w pokoju jest dostępny ale transfer danych spada dramatycznie w dzień i wieczorami. Praktycznie nie do użytku (przynajmniej na I piętrze). Moim zdaniem 4 gwiazdki to stanowczo za dużo.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach na parterze i na piętrach wyższych po stronie wschodniej brak balkonów. Hałas na I pietrze od imprez z sali za pokojami od 115.
1  Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił nasze oczekiwania w 100%. Pokoje przestronne i bardzo fajnie urządzone. Atrakcje dla każdego. Plac zabaw wewatrz i na zewnątrz. Tak samo basen. Jedzenie też bardzo dobre. Obsługa pomocna i uśmiechnięta.

Dziękujemy, miloszc2017
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel rodzinny. Przyjazny dzieciom, my w tej kwestii doświadczyliśmy ogromnej życzliwości. Nasz 1.5 roczny synek był po operacji buźki i miał dietę płynną specjalnie dla niego bez problemu szykowano menu za co z serca dziękujemy. Obsługa w restauracji i recepcji wspaniała na mocną 6.Jedzenie pyszne, urozmaicone. Brakuje możliwości korzystania przez dorosłych z basenu po 22.00 kiedy dzieci śpią. Usytuowanie hotelu jak dla nas piękne, bez hałasu las to duży plus. Jedynie co przeszkadza to zapach w apartamentach na parterze wilgocią, i nie było czysto kiedy się meldowaliśmy, zdecydowanie bardziej zadbana część hotelowa z której wcześniej korzystaliśmy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam część hotelową.Latem pokoje po stronie wschodniej.
Dziękujemy, Judyta a
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Niestety ale nie mogę wystawić dobrej opini, byliśmy na urlopie z dziećmi w części apartamentowej która nie zasługuje na 4 gwiazdki. Pokoje są w starszym stanie, ściany brudne pourywane, firany brudne,kafle brudne, drzwi do łazienki z dziurą, fugi gdzieniegdzie w plesni,brak wieszakow na ręczniki, brak półki na kosmetyki, panie sprzatajace wymieniają tylko ręczniki i wyrzucają śmieci z kosza oraz ukladaja posciel...Naprawdę jest brudno i pokoje w apartamentach są bardzo zaniedbane i wymagają odswiezenia. Niestety ale na stronie zdjęcia nie oddają jakości pokoi i jest wielkie rozczarowanie po przyjeździe. Bardzo wielkie...Na dodatek jest głośno w tych pokojach, ściany są chyba z tektury,przyjazd z malnym dzieckiem to dramat,nie mozna sie wyspac bo wszytko słychac ntomiast juz w części hotelowej jest lepuej.Cena też nie jest niska za pobyt w takich warunkach a powinna.Cześć hotelowa bardzo zadbana chociaz ma tez swioje male minusy np brak wystarczającej ilości miejsc na śniadaniu, trzeba czekać aż zwolnia się stoliki. Hotel dla rodzin z dziećmi, obsługa bardzo pomocna także to jest duży plus hotelu. Posiłki raczej smaczne, obiady serwowane, śniadanie monotonne ale smaczne. Okolica średnia,daleko od plaży do sklepu czy smazalni. Raczej w niepogode nie ma co robić dookoła ale hotel zapewnia animacje dla dzieci.

Dziękujemy, Ewelina K
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Hotel zdominowany przez rodziny z dziećmi. Najmocniejszym punktem jest świetna kuchnia, tak trzymać- dobre śniadania i bardzo zróżnicowane i dopracowane kolacje. Gorzej z salą, która jest mała i zdarza się, że czeka się na stolik przy śniadaniu. Tu ukłon dla menadżerki sali, która świetnie się spisuje. Pokoje dobrze przestronne. Absolutnie niezrozumiały pomysł z rozkładanym, małym łóżkiem, materace bardzo miękkie (kwestia gustu). Najsłabiej ze sprzątaniem- bardzo pobieżne, niedokładne- zostawia fatalne wrażenie. Zabrudzona poduszka dziecka nie doczekała się przez 4 dni zabrania z łazienki. Dość blisko morza. Dziwnie ulokowany Garden SPA- lokalizacja między placem zabaw, basenem, a śnieżką na plażę raczej nie sprzyja relaksowi w ciszy. Strefa basenowa bardzo przyjemna, ale zdecydowanie przydałaby się choć jedna godzina wyłącznie dla dorosłych np. 21-22:00 (piszę to jako rodzic).

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie drugie piętro, strona zachodnia- najprzyjemniej.
Dziękujemy, KTT123