Polecam

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
Edie_sz
Gdynia, Polska
Miniatury

Bardzo fajne miejsce na rodzinny wypad. Duża ilość starannie wykonanych kopii znanych budowli z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018
969sylwiar
Gdynia, Polska

Zrecenzowano: 8 września 2019

Do parku trafiliśmy podczas króciutkiego rodzinnego urlopu na Kaszubach.
Bardzo fajnie wrócić we wspomnieniach do europejskich atrakcji, które mięliśmy możliwość widzieć na żywo. Bardzo fajna atrakcja edukacyjna dla dzieci, jednak naszej 2,5 letnie córce najbardziej spodobało się mini zoo z kozami, baranami i lamą.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Piotr_Erd
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce. Można spędzić tam prawie cały dzień z dzieckiem. Dla dzieci zdecydowanie lepsza część to park gigantów i gracik. Jest co zjeść, jest co zwiedzać, można pograć w kilka rzeczy, naprawdę atrakcji na pół dnia. No chyba, że ktoś tylko zwiedza, robi zdjęcia i chce uciec jak najszybciej, to wtedy wystarcza 2h.
Jedyny minus na zachętę dla właścicieli żeby o to jednak trochę bardziej dbali. Szczegół ie o auta, bo jest bardzo fajna kolekcja i szkoda żeby się zniszczyły takie auta.

Dziękujemy, Edie_sz
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Sam Park Miniatur warto obejrzeć - budowle są ładnie wykonane, robią wrażenie, tak na półgodzinny spacer w drodze na wakacje - zdecydowanie za mały teren, bo makiety latarni morskiej można oglądać... ale od strony parkingu. Natomiast to, co zrobiono obok jako parki towarzyszące (zapewne mające przyciągnąć rodziny z dziećmi, bo dla nich budowle mogą być mało ciekawe) to jakiś festiwal brudu i kiczu. Postacie bajkowe - kiczowate figurki, które swoje już odstały - przypadkowo umieszczone na ogrodzonym trawniku, bez opisów, ciekawostek, czy w ogóle jakiegoś pomysłu na ich prezentację, nie bardzo nawet wiedzieliśmy co powiedzieć dzieciom, bo sami spodziewaliśmy się czegoś więcej :( Akurat było po deszczu i wszędzie było pełno błota, na trawniku przy figurkach odchody zwierząt znajdujących się w zagrodzie obok - kucyka i osiołków, przy samej furtce nie dało się nawet stanąć, bo było tak brudno :/ Parku Gigantów nie zwiedzaliśmy.

Dziękujemy, IzaSko
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na rodzinny wypad. Duża ilość starannie wykonanych kopii znanych budowli z Polski z świata.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, 969sylwiar
Zrecenzowano: 24 czerwca 2018

Na stronie parku jest krótki filmik pokazujący jak dzieci biegają między miniaturami obiektów, dotykają je. Film jest bardzo zachęcający do odwiedzin. Namówiłam męża i pojechaliśmy 150 km. Myślałam że zrobię bardzo dużo ciekawych zdjęć. Niestety. Żadnego obiektu nie można dotknąć, nie można blisko podejść bo nie wolno wchodzić na trawę. Wszędzie tabliczki: "nie deptać trawy", " nie dotykać". Film na stronie parku wprowadza w błąd, typowa reklama, która ma sprawić żeby klient kupił bubel.W parku gigantów niektóre obiekty można dotykać, ale nie wszystkie.Ale do parku gigantów trzeba najpierw spory kawałek drogi przejść pod górę, bo samochodem nie można podjechać ( brak parkingu).Natomiast zamek strachu to po prostu... brak mi słów. Przejście korytarzem około 8 metrów po ciemku i nic się nie działo, kompletnie nic. Ledwo widoczny jakiś manekin, nic nie było strasznego, nawet małe dziecko nic by nie poczuło.Porażka.Bajkowa kraina- postacie z bajek, oczywiście nie można dotykać.Patrzyliśmy na rodziny z dziećmi, które z daleka oglądały swoje ulubione postacie bajkowe nie mogąc ich nawet dotknąć.Mini zoo to kilka koziołków i kucyków.To wszystko było żałosne. Szkoda czasu, można znaleźć ciekawsze atrakcje, zwłaszcza dla dzieci.Recenzje napisałam po dwóch tygodniach od odwiedzin, żeby ochłonąć i żeby była obiektywna.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
5  Dziękujemy, rimini742018