Mysiadło

“Super ”
Restauracja Brasserie — recenzja

Restauracja Brasserie
Nr 3 wśród 4 Restauracje (Mysiadło)
Opis: Brasserie to restauracja z największą spiżarnią w Polsce. To jedyne miejsce w którym można spróbować wszystkich produktów dostępnych w Selgros Cash&Carry. Chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą i zaprezentować nasz profesjonalizm. Naszą kuchnią zarządza doświadczony Chef, który ma do dyspozycji ponad 40 000 artykułów. Brasserie to także miejsce spotkań i wymiany kulinarnych doświadczeń.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja, na twoich oczach, z uśmiechem, z miłą konwersacją, poradami co do własnego pichcenia, szybko, smacznie, w sam raz, z częstą zmianą menu polecam!

Dziękujemy, Bombardier111

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem w ogromnym szoku ze tak taki diament można odnaleźć w tak niepozornym miejscu ! Przepyszne jedzenie , rewelacyjna i przemiła obsługa i wszystko to absolutnie warte ceny. Jestem oczarowana i od teraz zamierzam duże zakupy robić tylko w Selgrosie by połączyć je z taką nagrodą. Brawo ! Oby więcej takich miejsc

Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to dla mnie jedno z niewielu miejsc na mapie Warszawy, gdzie w każdym momencie, chętnie bym wracał. Super stosunek ceny do jakości. Jedzenie jak w najdroższych restauracjach na mieście, w przystępnej cenie. Świetni kucharze, przesympatyczna atmosfera. Raz na trzy miesiące następuje zmiana menu.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, blackskorpion
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Poprzednia moja recenzja zdecydowanie była krzywdząca dla restauracji (4 to za mało). Jest to znakomite miejsce. Rewelacyjny poziom jest cały czas utrzymywany a nawet mam wrażenie że jest jeszcze lepiej. Większość warszawskich restauracji nawet do pięt nie dorasta Brasserie. Bywam tam regularnie i zdecydowanie mogę polecić.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, piotrf733
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018

Restauracja Brasserie mieści się w środku Selgros Cash&Carry, zaskakujące miejsce jak na restaurację i to taką.
Można sobie wybrać stek na stoisku mięsnym , polecam dojrzewające na sucho Rib-eye orz T-bone wołowe i przekazać kucharzowi. Steki przygotowywane są "na naszych oczach" z dodatkami i są pięknie podane jak w super restauracji..Steki kupuje się na stoisku mięsnym i dopłaca tylko 15 zł za dodatki i przygotowanie. Do tego można zamóić pasujące wino .Kucharze bardzo mili, tłumaczą co i jak z czego, dopytuja sie czy smakuje i czy jeszcze coś podać.
Oprócz steków są też inne dania i desery, jeszcze nie próbowałam ale widziałam jak sa podawane , rewelacja.Polecam gorąco odwiedzenie tego miejsca

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Anna D

Restauracja Brasserie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Brasserie? Podziel się wrażeniami!